Praca ASYSTENT ZARZĄDU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku asystenta zarządu.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 470 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca 10 godz. w tyg.

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ZARZĄDU

Data zakończenia pracy: 10.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe - zarządzanie firmą, 3 lata doświadczenia zawodowego, biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie