Praca ASYSTENT SPRZEDAŻY/SPRZEDAWCA Biała Podlaska "MEBART" - GRZEGORZ JANICKI

Stanowisko: ASYSTENT SPRZEDAŻY/SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 200 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta, prasowanie i upinanie firan, dbanie o porządek w sklepie

Data publikacji: 2016-03-31

Lokalizacja: Biała Podlaska (lubelskie)

Pracodawca: "MEBART" - GRZEGORZ JANICKI

Narutowicza 21, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, prasowanie i upinanie firan, dbanie o porządek w sklepie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPRZEDAŻY/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Biała Podlaska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Sprzedawca*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność, mile widziane doświadczenie w branży rolet i firan, mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Nazwa pracodawcy: "MEBART" - GRZEGORZ JANICKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Długa 53, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Ulica pracodawcy: Długa

Numer budynku pracodawcy: 53

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.03.2016