Praca ASYSTENT PROJEKTANTA - KREŚLARZ Ostrzeszów ELNAT - Biuro Projektów Budownictwa Ogólnego Gimer - Kicman Elżbieta

Świętego Mikołaja 22/3, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie dokumentacji projektowych, kreślenie rysunków technicznych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie uzaleznione od ilości godzin i liczby projektów

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA - KREŚLARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrzeszów

Zawód: pozostali architekci

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość rysunku technicznego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość programu AutoCAD

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Pozostali architekci

Nazwa pracodawcy:
ELNAT - Biuro Projektów Budownictwa Ogólnego Gimer - Kicman Elżbieta

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrzeszowski

Gmina pracodawcy: Ostrzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrzeszów

Ulica pracodawcy: Świętego Mikołaja

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali architekci

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.02.2016