Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ZAPEWNIENIE OCHRONY MIENIA OBIEKTU, MONITOROWANIE RUCHU OSOBOWEGO, NIE WPUSZCZANIE NA TEREN OBIEKTU OSÓB NIEUPOWAZNIONYCH, PO OKRESIE PRÓBNYM ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA W RAMACH UMOWY O PRACĘ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, OŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI, MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI;CZAS PRACY: PEŁEN ETAT, DWIE ZMIANY
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - 997,4 PLN

Staż dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, art 49 pkt 2-6
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Gajewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK NADZOWU NAD HODOWLĄ DROBIU DROBIU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Poniatowo (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie biur, pomieszczeń gospodarczych, szatni, toalet
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Grodków (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

nauka obsługi kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Luchowo (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 1 850 - 2 300 PLN

- doradzanie i udzielanie informacji klientom przy zakupach- ważenie towarów kupowanych na wagę,- odmierzanie towarów kupowanych na metry,- dbanie o prawidłową ekspozycję towarów na półkach
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Podbrzezie Dolne (lubuskie)

UKŁADACZ NAWIERZCHNI DROGOWYCH-ZOBOW. PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Praca na piekarni przy produkcji pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Sianów (zachodniopomorskie)

DIETETYK - do 1 850 PLN

Planowanie żywienia kuracjuszy.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 7,39 PLN

Utrzymanie czystości, praca w Krakowie - różne obiekty ( hipermarkety, szpitale )
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Ewidencja dokumentów i pism w rejestrach, sporządzanie pism i wysyłanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, dostarczanie korespondencji do obsługiwanych jednostek i do urzędów; obsługa BIP MS OFFICE; inne zlecone przez kierownika jednostki.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Brzeg (opolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

w/g zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Węgrów (mazowieckie)

MAGAZYNIER KIEROWCA KAT B - od 1 850 PLN

kierowca magazynier
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kraków (małopolskie)

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Banie Mazurskie (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

proste prace biurowe, rozliczanie kierowców, fakturowanie, wypisywanie wniosków wizowych
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Ulan Mały (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA/STAŻ - 997,4 PLN

pomoc w pracach związanych z działalnością urzędu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Opole Lubelskie (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowywaniu dań, wydawanie posiłków, samodzielne gotowanie zup i ziemniaków, obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych, dekorowanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Siedlce (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz ładunków
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ WYTWÓRCZYCH MIESZANEK BETONOWYCH - od 2 800 PLN

obsługa węzła betoniarskiego, przygotowanie mieszanek, dostarczanie do węzła komponentów
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Czarne Piątkowo (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. ROZWOJU I ADMINISTRACJI SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 8 500 PLN

KONFIGURACJA KOMPUTERÓW I SERWERÓW, INSTALACJA I KONFIGURACJA SYSTEMÓW OPERACYJNYCH LINUX I WINDOWS, OPROGRAMOWANIA ORACLE DATABASE SOFTWARE, ADMINISTROWANIE SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA, INSTALACJA APLIKACJI FIRMOWYCH, KOORSYNACJA I IMPLEMENTACJA TESTÓW OPROGRAMOWANIA.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Kraków (małopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - 997,4 PLN

obróbka mięsa
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Czajków Północny (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Końskie (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Warszawa (mazowieckie)

PIEKARZ CIASTOWY - od 3 000 PLN

Praca na stanowisku piekarza ciastowego
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed