Praca ASYSTENT DS. HANDLOWYCH - TRANSPORT MORSKI KONTENEROWY Gdynia ITIS OMEGA PILZNO Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Janka Wiśniewskiego 31, 81-156 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie korespondencji z klientami oraz podwykonawcami, prowadzenie dokumentacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
2 200 - 2 300 zł brutto (wysokość wynagrodzenia do negocjacji)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT DS. HANDLOWYCH - TRANSPORT MORSKI KONTENEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: specjalista kontroli jakości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Nazwa pracodawcy: ITIS OMEGA PILZNO Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Kraszewskiego 44, 39-220 Pilzno, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, dokumenty potwierdzające wykształcenie oraz dodatkowe umiejętności i uprawnienia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Pilzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pilzno

Ulica pracodawcy: Kraszewskiego

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista kontroli jakości

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016