Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Człuchów PPHU "ARO"- Józef Ryszard Hryniewicki- Człuchów

Batorego 2, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: wg zakresu obowiązków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Człuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Człuchów

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu AUTO-CAD

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane uprawnienia budowlane

Nazwa pracodawcy:
PPHU "ARO"- Józef Ryszard Hryniewicki- Człuchów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Człuchów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Człuchów

Ulica pracodawcy: Batorego

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS.LOGISTYKI I ADMINISTRACJI - do 2 500 PLN

organizowanie transportu,prowadzenie dokumentacji związanej z dystrybucją towarów, współpraca z przewoźnikami,realizacja zamówieńi zleceń transportowych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe A.S.G. - 2015-11-12 - Człuchów (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 1 850 - 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: czynny udział w realizacji prac projektowych, uzgodnienia z właścicielami działek będących przedmiotem opracowania, pomoc w organizacji pracy biura, WYMAGANIA: wykszt. inżynier lub magister lub student - kierunek elektrotechnika lub kierunki pokrewne, mile widziane doświadczenie, obsługa AutoCAD, prawo jazdy kat. B, kontakt: e.mail, telefon, wizyta w biurze firmy po uzgodnieniu telefonicznym
Pracownia Projektowa "ELTECHLEN" Sebastian Kulik Lubliniec - 2016-04-15 - Lubliniec (śląskie)

KIEROWNIK SKLEPU - 2 200 - 2 500 PLN

wg zakresu obowiązków
QIYE Sp. z o.o. - 2016-09-23 - Człuchów (pomorskie)

BUKIECIARZ - 997,4 PLN

w zakresie bukieciarza
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Przechlewo (pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Auto - Lakiernia Dariusz Rusch - Cierznie - 2016-08-04 - Cierznie (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Zagórki (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Projektowanie ogólnobudowlane - sporządzanie dokumentacji projektowej, obsługa oprogramowania CAD. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

STATYSTYK MEDYCZNY - od 1 850 PLN

Prowadzenie statystyki medycznej, wprowadzanie danych zawartych n akuponach RUM do systemu informatycznego
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie - 2016-08-05 - Człuchów (pomorskie)

PILARZ (POMOCNIK STOLARZA) - od 1 850 PLN

obsługa piły formatowej, selekcja materiału, konserwacja maszyn, porządkowanie stanowiska pracy
TIMBER Piotr Sobczak - 2016-12-06 - Cierznie (pomorskie)

MASZYNISTA OFFSETOWY - od 4 000 PLN

- Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. - Obsługa maszyn pełnoformatowych , wielokolorowych - Kontrola jakości na etapie druku - obsługa urządzeń pomiarowych spektrofotometr - Dobór odpowiednich materiałów do druku
Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej POMERANIA Czarne - 2016-02-15 - Czarne (pomorskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

trasowanie i ręczna obróbka drewna, właściwe przygotowanie powierzchni okleinowej, nakładanie oklein sposobem ręcznym oraz z zastosowaniem urządzeń technicznych. Wykonywanie elemnentów i przedmiotów, klejenie gotowych elementów nadanie odpowiedniego kształtu na podstawie dokumentacji i rysunku technicznego.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Człuchów (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11 PLN

Prace związane z produkcja rolet
HENEL VIOLETTA MYROLLO - 2016-05-19 - Rzeczenica (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 720 - 2 000 PLN

Przygotowanie rysunków i dokumentacji budowy i przebudowy mostów. Min. 60 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Wrocław (dolnośląskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

w zakresie florysty
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Człuchów (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 1 850 - 2 000 PLN

w zakresie obowiązków kierowcy
Usługi Transportowo Handlowe Jacek Sadowski - 2016-06-17 - Człuchów (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

realizacja spotkań umówionych przez dział CALL CENTER
PROGRESS AKTIVE sp.z o.o. Rzeszów - 2016-07-07 - Człuchów (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru,załadunek i rozładunek
Tomasz Gierszewski Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "Giergips" - 2016-04-07 - Przechlewo (pomorskie)

MONTER TELETECHNICZNY - od 1 850 PLN

budowa sieci szrokopasmowych
P.P.H.U Michał Klimczak - 2016-03-07 - Człuchów (pomorskie)

MAGAZYNIER - do 2 200 PLN

obsługa terminali mobilnych i programów magazynowych,
RADPOL S.A. Człuchów - 2016-06-28 - Człuchów (pomorskie)

OBSUGA MASZYN CYFROWEJ CNC - 2 100 - 3 000 PLN

Obsługa maszyn CNC, programowanie maszyn
Polaszek Meble spólka z o.o - 2016-03-23 - Zagórki (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

opracowywanie projektów budowlanych
Concrete Pracownia Projektów Budowlanych mgr inż. Ewa Zagórzańska - 2016-10-26 - Człuchów (pomorskie)

POMOCNIK OPERATORA LASERA CNC - 1 850 - 2 500 PLN

czynności pomocnicze przy obsłudze maszyny CNC laser
ESTIMET SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA - 2016-02-17 - Koczała (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PRODUKCJI - PRZETWÓRSTWO RYBNE - od 1 900 PLN

nadzór nad magazynami surowca, wyrobu gotowego - filety rybne, załadunki dostaw,bezposrednia praca z osobami odbywającymi karę pozbawienia wolności,
Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej POMERANIA - 2016-10-25 - Czarne (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Praca na hali sprzedażowej, obsługa kasy, obsługa klienta, wykładanie towaru
DINO POLSKA S. A. - 2016-12-02 - Człuchów (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

pakowanie, sprzedaż, obsługa
GZELLA NET Sp. z o.o. Osie - 2016-09-29 - Człuchów (pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż towaru, utrzymanie porzadku w miejscu pracy
MUNI Angelika Babińska Człuchów - 2016-02-03 - Człuchów (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

•przygotowywanie i wydawanie posiłków regeneracyjnych •przygotowanie i wydawanie pozostałych posiłków•nadzór nad towarem w magazynie, •przyjmowanie towaru zgodnie z zamówieniem,•dbanie o wysoką jakość i termin ważności, •utrzymanie wysokiego standardu przygotowanych posiłków oraz dbałość o ich jakość i wygląd, •dbanie o czystość w kuchni
Prime Food sp. z o.o. - 2016-04-01 - Przechlewo (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed