Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Człuchów PPHU "ARO"- Józef Ryszard Hryniewicki- Człuchów

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na sklep łazienki.

Batorego 2, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: wg zakresu obowiązków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Człuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Człuchów

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu AUTO-CAD

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane uprawnienia budowlane

Nazwa pracodawcy:
PPHU "ARO"- Józef Ryszard Hryniewicki- Człuchów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Człuchów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Człuchów

Ulica pracodawcy: Batorego

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

pakowanie, sprzedaż, obsługa
GZELLA NET Sp. z o.o. Osie - 2016-09-29 - Człuchów (pomorskie)

STRUGACZ DREWNA - od 1 850 PLN

obsługa strugarki
Zakład Przerobu Drewna "JAN" Guziński Jan - 2016-02-19 - Sokole (pomorskie)

TECHNIK WETERYNARII - do 2 000 PLN

prowadzenie dokumentacji dot. zwierząt;odbiór porodu; szczepienie zwierząt;kolczykowanie oraz pozostałe zabiegi sanitarno higieniczne
Przedsiębiorstwo Produkcji Zwierzęcej "Przybkowo" Sp. zo.o. - 2017-02-13 - Stanisławka (pomorskie)

MASZYNISTA OFFSETOWY - od 4 000 PLN

- Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. - Obsługa maszyn pełnoformatowych , wielokolorowych - Kontrola jakości na etapie druku - obsługa urządzeń pomiarowych spektrofotometr - Dobór odpowiednich materiałów do druku
Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej POMERANIA Czarne - 2016-02-15 - Czarne (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż ciast
Cukiernia Górski Bogumił - 2016-07-11 - Człuchów (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

w zakresie magazyniera
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Przechlewo (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - do 2 000 PLN

Asystent projektanta- projektowanie dróg
Zarządzanie, Doradztwo, Budownictwo Lądowe - 2016-09-23 - Mielec (podkarpackie)

BUKIECIARZ - 997,4 PLN

w zakresie bukieciarza
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Przechlewo (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

Wykonywanie rysunków konstrukcyjnych i architektonicznych, projektowanie konstrukcji, obliczenia statyczno-wytrzymałościowe
CADPROJEKT Robert Wieczorkowski Lubań - 2016-10-18 - Lubań (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - 2 000 - 2 500 PLN

Prace związane z gospodarką leśną
Krzysztof Ogłuszka DREW-PIL Usługi Leśne Jaromierz - 2017-01-05 - Jaromierz (pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

w zakresie rejestratorki medycznej
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Przechlewo (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZY UPRAWIE ROŚLIN I HODOWLI ZWIERZĄT - od 2 000 PLN

Proste prace przy uprawie roślin, zbieranie plonów. Hodowla zwierząt.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Rozwory (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Projektowanie ogólnobudowlane - sporządzanie dokumentacji projektowej, obsługa oprogramowania CAD. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK KONSERWATOR - od 2 000 PLN

prace konserwatorskie i naprawcze maszyn i urządzeń w pieczarkarni
Okechamp S.A. w Borucinie - 2016-05-06 - Pieniężnica (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 1 850 - 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: czynny udział w realizacji prac projektowych, uzgodnienia z właścicielami działek będących przedmiotem opracowania, pomoc w organizacji pracy biura, WYMAGANIA: wykszt. inżynier lub magister lub student - kierunek elektrotechnika lub kierunki pokrewne, mile widziane doświadczenie, obsługa AutoCAD, prawo jazdy kat. B, kontakt: e.mail, telefon, wizyta w biurze firmy po uzgodnieniu telefonicznym
Pracownia Projektowa "ELTECHLEN" Sebastian Kulik Lubliniec - 2016-04-15 - Lubliniec (śląskie)

KELNER - 2 000 - 2 500 PLN

Obsługa klienta
P.H.U.P. Duet w Człuchowie Sp. J. J. Kucharska i H. Kaszuba - 2017-01-03 - Człuchów (pomorskie)

POMOCNIK OPERATORA LASERA CNC - 1 850 - 2 500 PLN

czynności pomocnicze przy obsłudze maszyny CNC laser
ESTIMET SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA - 2016-02-17 - Koczała (pomorskie)

SPECJALISTA DS.LOGISTYKI I ADMINISTRACJI - do 2 500 PLN

organizowanie transportu,prowadzenie dokumentacji związanej z dystrybucją towarów, współpraca z przewoźnikami,realizacja zamówieńi zleceń transportowych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe A.S.G. - 2015-11-12 - Człuchów (pomorskie)

SPAWACZ GAZOWY - od 1 850 PLN

wg zakresu obowiązków
Powiatowy Zakład Transportu Publicznego - 2016-04-29 - Człuchów (pomorskie)

projektowanie kontrukcji budowlanych, projektowanie architektoniczne, wykonywanie dokumentacji rysunkowej, obliczeniowej i opisowej
"H - STRUCTURES" Biuro Projektowe Mariusz Ratkowski - 2016-01-05 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK SKLEPU - 2 200 - 2 500 PLN

QIYE Sp. z o.o. - 2016-09-23 - Człuchów (pomorskie)

Kompletowanie, skanowanie, wydruk i powielanie projektów budowlanych, przygotowywanie wnioskow do organów administracji publicznej, prowadzenie korespondencji, archiwizowanie dokumentow.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Ciechanów (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGOKAT C+E - od 2 800 PLN

transport mebli
MEBLE NEGRO Sp. z o.o S.K.A. - 2015-12-03 - Czarne (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Przygotowanie warsztatu do pracy, pomoc przy szpachlowaniu, polerowanie samochdów, rozmowa z klientami
Auto - Lakiernia Dariusz Rusch - Cierznie - 2017-01-13 - Cierznie (pomorskie)

opracowywanie projektów budowlanych
Concrete Pracownia Projektów Budowlanych mgr inż. Ewa Zagórzańska - 2016-10-26 - Człuchów (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 000 PLN

CADPROJEKT Robert Wieczorkowski Lubań - 2017-03-02 - Lubań (dolnośląskie)