Praca ASYSTENT PODOLOGA Nowy Targ kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT PODOLOGA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Pomoc i asysta w trakcie wizyt u Podologa, opieka nad klientem

Data publikacji: 2016-09-26

Lokalizacja: Nowy Targ (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Pomoc i asysta w trakcie wizyt u Podologa, opieka nad klientem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PODOLOGA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Targ

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Zawód: podolog

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: podolog

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż mięsa i wyrobów z mięsa
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Pomocnicze prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Ponice (małopolskie)

POZOSTALI AGENCI I ADMINISTRATORZY NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Sopot (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Nowa Wieś (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 12,5 PLN

zmywanie zastawy kuchennej, mycie, krojenie warzyw, dbanie o czystość w lokalu
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Piaseczno (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - OBSŁUGA MONITORINGU MIEJSKIEGO - od 1 000 PLN

obsługa monitoringu miejskiego
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Złotoryja (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA-STAŻ - 997,4 PLN

opieka pielegnacyjna nad dziećmi do lat 3,prowadzenie zajęć dydaktycznych,sporządzanie dokumentacji,plan pracy,karty obserwacji dzieci
kontakt przez PUP - 2017-08-25 - Trzebinia (małopolskie)

OPIEKUN DZIECI NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Ząbki (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 250 PLN

kierownie samochodem ciężarowym w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Żdżary (lubelskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

raportowanie, kompletowanie dokumentów, kontakty z dostawcami chińskojęzycznymi, planowanie i analizowanie budżetu, obsługa klientów i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO - od 1 093 PLN

Tłumaczenia z języka angielskiego i polskiego na chiński, testowanie aplikacji mobilnej pod względem doś użytkownika chińskiego ( stąd niezbędna doskonała znajomość chińskiego rynku i zwyczajów) Umowa zlecenie na 1/7
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Łódź (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

STAŻ
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego w transporcie międzynarodowym.
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Wodzisław Śląski (śląskie)

REFERENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH - od 1 850 PLN

wyksz. min. średnie, znajomość arkusz kalkulacyjnego i języka angielskiego, osoba zarejestrowana w PUP, do 30 r/ż
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 100 PLN

transport drogowy towarów samochodem dostawczym na terenie całej Europy
kontakt przez PUP - 2017-08-11 - Piszczac-Kolonia (lubelskie)

SPECJALISTA DS. STOISKA WĘDLINIARSKIEGO - od 1 750 PLN

Obsługa klientów, przygotowywanie produktów na promocje, metkowanie produktów.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - KIEROWCA - od 1 850 PLN

pracownik działu sprzedaży - kierowca
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Turek (wielkopolskie)

TERMOIZOLATOR-UMPI/15/0043/W39 UTRZYM.STAN. - od 1 750 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-10-20 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

pomoc i nabywanie umiejętności przy sprzątaniu pomieszczeń szkolnych odpowiednim sprzętem, pomoc przy porządkowaniu terenu szkoły, pomoc przy pielęgnacji klombów kwiatowych, wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Płoski (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Bolesławiec (dolnośląskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 2 500 PLN

Kontrola jakości obuwia
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Nowy Targ (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

Sprzedaż wyrobów piekarniczych oraz cukierniczych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów restauracji i sklepu, dbanie o estetykę i czystość na sali restauracyjnej oraz barze, ścisła współpraca z kuchnią restauracyjną.Wymagana umiejętność pracy z ludźmi, wysoka jakość obsługi gości restaruracji. Doświadczenie mile widziane.
kontakt przez PUP - 2017-10-06 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do krojenia chleba
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Koło (wielkopolskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

Samodzielne wykonywanie układania płytek i glazury. Łazienki, klatki schodowe.
kontakt przez PUP - 2017-09-12 - Skaryszew (mazowieckie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

Prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kock (lubelskie)

PRASOWACZ - od 2 000 PLN

rozprasowywanie, klejenie
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)