Praca ASYSTENT OSOBY STARSZEJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ Białogard Białogardzka Spółdzielnia Socjalna "FENIKS"

Królowej Jadwigi 28, 78-200 Białogard, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
pomoc w czynnościach codziennych, bieżące porządki, zakupy, załatwianie spraw urzędowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY STARSZEJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białogard

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białogard

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: Białogardzka Spółdzielnia Socjalna "FENIKS"

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Świdwińska 21A, 78-200 Białogard, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: białogardzki

Gmina pracodawcy: Białogard

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białogard

Ulica pracodawcy: Świdwińska

Numer budynku pracodawcy: 21A

Profil działalności pracodawcy:
działaność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 2 100 PLN

POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU POSIŁKÓW;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH,
P.H.U. NORD ULIŃSKI JAN - 2016-07-06 - Mierzyn (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZO-SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Karlino (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Białogard (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK - 14 - 16 PLN

zgodnie z wykonywanym zawodowem.
"HOMANIT Polska Sp. z o.o. i Spółka" Spółka Komandytowa - 2016-06-28 - Karlino (zachodniopomorskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Karlino (zachodniopomorskie)

STYLISTKA PAZNOKCI - od 3 000 PLN

Wykonywanie i zdobienie paznokci, rejestracja klientów
SALON KOSMETYCZNY ESTETICA ANNA JERENKIEWICZ - 2016-07-13 - Białogard (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

montaż wiązek kablowych
Kabel - Technik - Polska Sp. z o.o. - 2017-01-04 - Białogard (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ-MONTER - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tychowo (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - LUTOWACZ - od 2 000 PLN

lutowanie lutem twardym i miękkim wyrobów z miedzi.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Białogard (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO DO 3,5 T/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Białogard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PASZARNI - od 3 000 PLN

Praca jako pracownik paszarni
Gospodarstwo Hodowlane Ryszard Konstantynowicz - 2016-07-05 - Białogard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 900 PLN

szlifowanie i obróbka elementów aluminiowych. Praca na trzy zmainy w Białogardzie ul. Kołobrzeska 58.
Master Die Casting Sp. z o.o. - 2016-04-13 - Białogard (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

refundacja 30 art. 150f
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Białogard (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

ref.30 art.150f
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Białogard (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Białogard (zachodniopomorskie)

PIZZER - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków
BC Club Radom sp. z o.o. - 2016-11-14 - Karlino (zachodniopomorskie)

ZBIERACTWO OWOCÓW - od 15 PLN

zbiór borówek amerykańskich
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Żelimucha (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Białogard (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Tychowo (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

obróbka wstepna warzyw, owoców, pomoc w wydawaniu posiłków, sprzątanie kuchni i obieraka
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 180 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Białogard (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości i porządku na terenach miejskich
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Białogard (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Białogard (zachodniopomorskie)

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Tychowo (zachodniopomorskie)