Praca ASYSTENT JUBILERA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie i produkcja wyrobów jubilerskich. Praca w Krakowie + delegacje zagraniczne.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT JUBILERA

Data zakończenia pracy: 01.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), artystyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe: artystyczne, techniczne, min. pół roku doświadczenia, umiejętność pracy z polimerami, silikonami, metalami szlachetnymi, kamieniami, perłami

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie