Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Gdańsk Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1

Gen. Józefa Hallera 16/18, 80-426 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 12 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie - kurs asystentów osób niepełnosprawnych, mile widziane doświadczenie, cierpliwość. Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz. Kontakt telefoniczny: 791 297 910.

Nazwa pracodawcy:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Gen. Józefa Hallera

Numer budynku pracodawcy: 16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*