Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE Klęczany kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone place zabaw.

Miejsce pracy: Klęczany, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
zajęcia przygotowawcze do zabaw i zajęć,przygotowywanie pomocy dydaktycznych , zabawek i innych akcesoriów do zajęć,udzielanie pomocy dziecku autystycznemu pod kierunkiem nauczyciela

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Klęczany

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
świadectwo ukończenia innej formy kształcenia lub doskonalenia na kierunku terapia pedagogiczna lub oligofrenopedagogika

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Adres strony pracodawcy: http://www.zskleczany.pl/

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Edukacja.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - PRACE INTERWENCYJNE EFS RPO (SZPROTAWA) - od 2 000 PLN

prowadzenie sekretariatu oraz inne prace zlecone przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Szprotawa (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiemwymagane doświadczenie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Koło (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Prawno (lubelskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

DRUKARZ SITODRUKOWY - od 2 000 PLN

Drukarz sitodruku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Rzgów (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Poznań (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- stosowanie kompleksowych technik kinezyterapeutycznych i terapii zajęciowej,- wykonywanie masażu klasycznego i w środowisku wodnym (hydromasaż),- terapia indywidualna i grupowa,- prowadzenie dokumentacji swojej pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

udział w obsłudze sekretariatu biura, archiwizacja dokumentów, praktyczne stosowanie przepisów wynikajacych z ustaw i aktów wykonawczych, udział w redagowaniu pism, zaświadczeń, postanowień i decyzji, przygotowanie danych statystycznych, obsługa komputera i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Turek (wielkopolskie)

HANDLOWIEC/PRZEDSTAWICIEL - 2 900 - 3 100 PLN

sprzedaż produktów oferowanych przez Firmęx
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KASJER/ RPO/WYP. LUB DOP. ST. PR UM NR 117/2015 - od 1 750 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK WARSZTATOWY - od 1 850 PLN

Naprawa i konserwacja pojazdów, renowacja lakierów, zabezpieczanie podwozia.
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Płock (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa maszyn typu: stębnówka, dwuigłówka, overlock. Pracodawca wymaga znajomości obsługi dwóch z trzech wyżej wymienionych maszyn. Szycie wyrobów własnych z dzianiny. Poszukiwane osoby z doświadczeniem w zawodzie szwaczki 3-5 lat.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 014 PLN

miedzynarodowy przewóz drogowy towaru na terytorium PL-UE
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Woskrzenice Duże (lubelskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

Prowadzenie punktu wydawania żywności i związanej z tym dokumentacji. Informowanie zainteresowanych o możliwości uzyskania pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z obsługą klienta, oraz realizacja transakcji kupna-sprzedaży , przyjmowanie dostaw, sporządzanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, terminalu kart platniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

OPERATOR PRZEWIJARKO-ROZCINARKI - od 1 200 PLN

Branża poligraficzna. Obsługa przewijarko-rozcinarki Lesko RLS280 ze sporadycznym dozorem druku fleksograficznego
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Łódź (łódzkie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH (D) - do 1 850 PLN

instalacja, konserwacja i naprawa aparatów internetowych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Tarnów (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

-przygotowanie oferty,-wystawianie polis,-archiwizacja dokumentów,-rozliczanie gotówki
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Wieliczka (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Poddębice (łódzkie)

ASYSTENT SPECJALISTY DS. OBSŁUGI PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH - 997,4 PLN

Obsługa telefoniczna klienta, pomoc w organizacji szkoleń, promocja szkoleń, kontakt z trenerami, zamawianie i przygotowywanie materiałów szkoleniowych, opracowywanie dokumentacji przed- i poszkoleniowej, bieżąca obsługa biura, archiwizacja dokumentów, uzupełnianie baz danych.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Skrzetusko
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

REFERENT (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Zabrze (śląskie)

KUCHARZ-KELNER - 997,4 PLN

dbanie o czystość i porządek pomieszczeń, przygotowywanie i przechowywanie potraw, wydawanie posiłków, sprzedaż posiłków, bezpośrednia obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Turów (lubelskie)

SPRZEDAWCA MAŁEJ GASTRONIMII"-30" - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ I PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW TYPU FAST FOOD
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

MONTER URZĄDZEŃ GRZEJNYCH - od 1 850 PLN

Monter urządzeń grzejnych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)