Praca ASYSTENT PRODUCT MANAGERA Zielona Góra kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRODUCT MANAGERA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: menedżer produktu (product manager)

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: menedżer produktu (product manager)

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

WOŹNA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Wołomin (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Zabrze (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Łuczynów (mazowieckie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

Podawanie posiłków, napojów zimnych i gorących. Nakrywanie stołów. Utrzymanie w czystości pomieszczeń na sali konsumpcyjnej i toaletach. Przygotowywanie drinków. Obsługa ekspersu do kawy, zmywarki i kasy fiskalnej.Staż ze środków Funduszu Pracy.Wymagane wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Mikoszów (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

wprow. danych do systemu finansowo-ksiegowego, sprawdzanie dokumentow
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Legnica (dolnośląskie)

KELNER (REF. 150F) - do 1 850 PLN

obsługa klientów na sali, przygotowanie napojów alkoholowych, dekoracja stołów - dbanie o wystrój sali na imprezy masowe; obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Świętochłowice (śląskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

wykrawanie form
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

praca w sklepie spozywczo monopolowym
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Nojewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W HANDLU HURTOWYM - od 2 200 PLN

bezpośredni kontakt z klientami oraz kontrahentami szczególnie mówiącymi w j. tureckim, wyjazdy służbowe, rynek turecki
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Rzgów (łódzkie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Zakrzewo (wielkopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 2 615 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Ząbki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

wykładanie towaru,przygotowywanie do sprzedaży,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Sarnów (śląskie)

KIEROWNIK ZESPOŁU - do 17 000 PLN

Koordynowanie i organizacja pracy zespolu 20 programistow współpracujacych ze specjalistami w innych lokalizacjach (Chiny, Indie, US, Finlandia, Niemcy, Francja) w zakresie konfiguracji oprogramowania dla technologii WCDMA, LTE i 5G.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wrocław (dolnośląskie)

INSTRUKTOR AMATORSKIEGO RUCHU ARTYSTYCZNEGO - 997,4 PLN

organizowanie grupy zainteresowanych sztuka oraz prowadzenie zajęć, opracowywanie wspólnie z uczestnikami zajęć programu pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Sławatycze (lubelskie)

PRACOWNIK BIURPY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. urzadzeń biurowych,- danie o porządek na st. pracy,- sporzadzanie pism i ofert reklamowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

prace fizyczne przy zagospodarowywaniu terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Krośniewice (łódzkie)

STAZ/KSIĘGOWY - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż.- dekretowanie dokumentów księgowych- uzgadnianie rachunków- księgowanie dokumentów- polecenie księgowania- przygotowanie wezwań do zapłaty
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Nowa Sól (lubuskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Lubowidz (mazowieckie)

MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - do 1 850 PLN

montaż urządzeń elektronicznych, kontrola funkcjonalna, pakowanie, przygotowywanie do transportu, obsługa komputera (wprowadzanie danych)
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

POMOCNIK MECHANIKA SILNIKÓW SPALINOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa silniów, układów hamulcowych, montaż opon
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Żuromin (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA (272 DOPSTPRACY) - od 2 200 PLN

Oferta w ramach doposażenia stanowiska pracyWspieranie kucharza w przygotowywaniu codziennych posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Otwock (mazowieckie)

STAŻ/RPO+N/- KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ - 997,4 PLN

praca biurowa w terenie z pracownikiem socjalnym, dot. wywiadu, współpraca z rodzinami zastępczymi itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Białogard (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, w tym wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PIEKARZ - do 2 500 PLN

Produkcja pieczywa, obsługa maszyn i pieców, dbanie o prządek.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Chorzelów (podkarpackie)

EKSPERT DS. INŻYNIERII OPROGRAMOWANIA - od 10 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -wdrażanie pełnego cyklu tworzonego oprogramowania; -kierowanie zespołem przy wykorzystaniu metodologii Scrum; -dostarcza asysty technicznej dla pozostałych członków zespołu, którym wyznacza cele i zadania; -przeprowadza analizę kodu programowego przygotowanego przez deweloperów dopasowując go do wysokich standardów kodowania; -nadaje kształt głównym elementom systemu; -zarządza komunikacją z Klientem; -dba o zgodność założeń projektu z dostarczanym produktem oraz o jego zgodność z wymaganiami klienta;
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 2 300 PLN

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn i urządzeń przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Nowiny (świętokrzyskie)