Praca ASYSTENT DZIAŁU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO Dobroń kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dobroń, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Asystent działu blacharsko-lakierniczego / nabór staż do 30 r. ż. PO WER

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DZIAŁU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobroń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pabianicki

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 12.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Waryńskiego 11, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pabianicki

Gmina pracodawcy: Pabianice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pabianice

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

REFERENT -STAŻYSTA (83 S EFS) - 997,4 PLN

staż dla osób bezrobotnych >30r.ż., zrejestrowanych >12 m-cy:Tworzenie spisów zdawczo-odbiorczych, spraw przekazywanych na makulaturę a także akt kierowanych do Archiwum Państwowego.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Otwock (mazowieckie)

PROJEKTANT MEBLI - 997,4 PLN

pobieranie pomiarów u klienta, projektowanie w systemie RPO 100, rozpisywanie mebli na formatki
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Leszno (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Staż dla os. bezr. zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadającej II profil pomocy.Praca w godzinach od 8.00 do 16.00.-przyjmowanie towarów do magazynu-sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym-rozmieszczanie i ułożenie przyjętych towarów w magazynie-utrzymywanie porządku i czystości w magazynie-wydawanie towarów na podstawie dokumentacji rozchodowej-kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kolbuszowa (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

Branża motoryzacyjna, produkcja aluminium.Obsługa maszyn produkcyjnych.Prace montażowe na stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Łódź (łódzkie)

Przyjmowanie towarów, kompletacja towarów, wydawanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Kasjer handlowy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - BILANSISTA - do 1 900 PLN

księgowanie dokumentów, tworzenie bilansu, rozliczenia podatkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Pułtusk (mazowieckie)

MASAŻYSTA-FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Sulechów (lubuskie)

MONTER - SPAWACZ INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Ukladanie i wykonywanie instalacji sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER (STAŻ) - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru (materiały budowlane), obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 7,95 PLN

sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Chorzów (śląskie)

KELNER - od 1 000 PLN

- profesjonalna obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Zakopane (małopolskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - od 1 850 PLN

-pomoc podczas zajęć dzieciom z niepełnosprawnością
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Gdańsk (pomorskie)

GRAFIK - PROJEKTANT - od 3 500 PLN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie dekoracji przestrzennych, scenografii tematycznych, tworzenie autorskich koncepcji rozwiązań dekoracyjnych w różnej skali: od detali do projektów w największych obiektach handlowych w Polsce i Europie oraz przestrzeni miejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Piastów (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. KLIENTÓW CHIŃSKICH - od 900 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tlumaczenie umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów chińskich, kontakt z kontrahentami i klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Ruda (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA W ZAKRESIE SODOWANIA KAROSERII I PODZESPOŁÓW MECHANICZNYCH - od 950 PLN

Sodowanie karoserii i podzespołów mechanicznych.Oczyszczanie karoserii metodą sodowania tj. ekologiczna metoda nie niszcząca metalu stosowana w renowacji pojazdów zabytkowych przy demontażach, konserwacja i obsługa techniczna samochodów, prace demontazowo-montażowe w zakresie sodowania karoserii i podzespołów mechanicznych, konserwacja podwozia i nadwozia pojazdu.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Łęgowo (lubuskie)

OPIEKUN EKSPOZYCJI - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Włodawa (lubelskie)

KONSULTANT W/S JAKOŚCI I OBIORU - od 5 000 PLN

przygotowanie dokumentacji odbiorów etapów inwestycji
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Chęciny (świętokrzyskie)

KELNER* - od 1 850 PLN

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

POMOCNIK DRUKARZA - od 12 PLN

zapewnienwi przygotowania materiałów do produkcji, obsługa , nadzororwanie pracy na maszynie oraz bieząca kontrola jakościowa wykonywanych wydruków
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Bogucin (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 400 PLN

Prowadzenie zajęć pedagogicznych indywidualnych i grupowych. Opieka nad dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Legionowo (mazowieckie)

REFDO30 - MŁODSZY SPECJALISTA DS. SUPPORTU - od 2 400 PLN

Zarządzanie kontraktami, monitorowanie realizacji zleceń, przekaz danych elektronicznych oraz zleceń, obsługa systemów komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Opole (opolskie)

MONTER PRODUKCJI - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z montażem wyrobów w procesie produkcji
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

FRYZJER 1/2 ETATU - od 1 000 PLN

PEŁEN ZAKRES FRYZJERSTWA DAMSKO-MĘSKIEGO;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZWODOWE FRYZJERSKIE, UMIEJĘTNOŚCI W ZAWODZIE (KOLORYZACJA, FRYZURY WIECZOROWE, ITP.), MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera, redagowanie pism, obsługa klienta, prowadzenie rozmów telefonicznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Michałów-Reginów (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed