Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Starogard Gdański kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone place zabaw.

Miejsce pracy:
Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc przy organizowaniu zabaw oraz zajęć dla grupy 3 i 4-latków, pomoc przy zajęciach samoobsługowych oraz jedzeniu, pomoc przy sprzątaniu sali i łazienki.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy