Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Dębno kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone place zabaw.

Miejsce pracy:
Dębno, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP i PPOŻ; pomoc w czynnościach samoobsługowych dzieciom niepełnosprawnym; pomoc w czynnościach fizjologicznych dzieciom niepełnosprawnym; pomoc w wydaniu posiłków dzieciom niepełnosprawnym; opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi podczas zajęć, zabaw, spacerów i wycieczek.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myśliborski

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Spokojna 22, 74-300 Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: myśliborski

Gmina pracodawcy: Myślibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myślibórz

Ulica pracodawcy: Spokojna

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy