Praca ASYSTENT KSIĘGOWEGO Płock kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, rozliczanie delegacji, archiwizacja dokumentów, inne bieżace prace na zajmowanym stanowisku oraz prace zlecane przez kierownika.

Data publikacji: 2016-04-21

Lokalizacja: Płock (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, rozliczanie delegacji, archiwizacja dokumentów, inne bieżace prace na zajmowanym stanowisku oraz prace zlecane przez kierownika.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia.Mile widziana znajomość Excel , podstawy rachunkowości, bez specjalnych innych wymogów i kwalifikacji.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Płocka 66/68, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kwalifikacje i umiejętności do pracy na danym stanowisku.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: gostyniński

Gmina pracodawcy: Gostynin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gostynin

Ulica pracodawcy: Płocka

Numer budynku pracodawcy: 66/68

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.04.2016