Praca ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY Parczew PPHU "Lodex" Mirosław Piskorski w Parczewie

Stanowisko: ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i sprzedaż towaru, przesunięcia międzymagazynowe.

Data publikacji: 2016-03-09

Lokalizacja: Parczew (lubelskie)

Pracodawca: PPHU "Lodex" Mirosław Piskorski w Parczewie

Kolejowa 131, 21-200 Parczew, powiat: parczewski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie i sprzedaż towaru, przesunięcia międzymagazynowe.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Parczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: parczewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Parczew

Zawód:
pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe mile widziane, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności-wymóg konieczny.

Nazwa pracodawcy: PPHU "Lodex" Mirosław Piskorski w Parczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt osobisty z pracodawca pod adresem: ul. Kolejowa 131, Parczew

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: parczewski

Gmina pracodawcy: Parczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Parczew

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 131

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.03.2016