Praca ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY Mława FINE ALTECH Mława sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Nowa 40, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
kontakt z klientem, organizacja i koordynacja dostaw do klientów, przygotowanie analiz i raportów związanych z powierzonym zadaniami, prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywania zadań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mława

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność obsługi komputera, umiejętność pracy w grupie

Nazwa pracodawcy: FINE ALTECH Mława sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Nowa

Numer budynku pracodawcy: 40

Profil działalności pracodawcy:
Koreańska firma FINE ALTECH zajmuje się produkcja metalicznych części do telewizorów (tył telewizorów), między innymi dostarcza gotowe elementy dla LG. Firma zainwestowała już w Polsce około 30 mln USD, lokując swój pierwszy zakład w Mławie.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016