Praca ASYSTENT DYREKTORA Morąg "Paged-Sklejka" Spółka Akcyjna w Morągu

Stanowisko: ASYSTENT DYREKTORA

Wynagrodzenie: 2 000 - 2 500 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentów , przygotowanie spraw do załatwienia, sprawozdań,

Data publikacji: 2016-08-01

Lokalizacja: Morąg (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: "Paged-Sklejka" Spółka Akcyjna w Morągu

Mazurska 1, 14-300 Morąg, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie dokumentów , przygotowanie spraw do załatwienia, sprawozdań,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DYREKTORA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Morąg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Morąg

Zawód: asystent dyrektora

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Nazwa pracodawcy: "Paged-Sklejka" Spółka Akcyjna w Morągu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Morąg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Morąg

Ulica pracodawcy: Mazurska

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: produkcja sklejki

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent dyrektora