Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLAX1 Toruń kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLAX1

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zg

Data publikacji: 2016-04-28

Lokalizacja: Toruń (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLAX1

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ - od 3 420 PLN

- Obsługa maszyn i PLC,- Naprawa usterek,- Współpraca z działem utrzymania ruchu,Znajomość języka angielskiego i hindi w stopniu zaawansowanym.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Września (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- oferta stażu realizowana ze środków EFS w ramach PO WER. Wymagania: wykształcenie wyższe ( licencjat) obsługa komputera, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - do 12,38 PLN

Prace porządkowe na terenie dużego magazynu: sprzątanie parkingu, zgniatanie kartonów, wywóz śmieci, sprzątanie biur, kantyny, toalety. Godziny pracy: 06:00-16:30, 18:00-4:30; 7:00-17:30, 17:30-4:00. Około 168 godzin pracy miesięcznie. Pracodawca użytkownik - Amazon, Bielany Wrocławskie.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

UMIEJĘTNOŚCI WYKONYWANIA DROBNYCH PRAC REMONTOWO-BUDOWLANYCH
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Dąbie (lubuskie)

LEKARZ DENTYSTA - od 1 500 PLN

Praktyczne stosowanie wiedzy z zakresu stomatologii w postaci leczenia schorzeń zębów, jamy ustnej, przeprowadzanie procesów diagnostycznych i terapeutycznych.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Krosno (podkarpackie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA OGÓLNEGO - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Kraków (małopolskie)

POSADZKARZ - od 2 000 PLN

Płytkowanie pomieszczeń gospodarczych i produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Kierpień (opolskie)

ASYSTENT SPRZEDAWCY - od 1 100 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Gdańsk (pomorskie)

KELNER - do 1 850 PLN

bieżąca obsługa gości oraz kawiarniprzygotowywanie ofert cateringowych oraz realizacja ich
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

sporządzanie pism procesowych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Lublin (lubelskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH - do 2 000 PLN

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy. Wykształcenie: brak wymagań; zakres obowiązków: koszenie kosa spalinową, koszenie skarp, rowu, odmulanie, czyszczenie przepustów i wylotów, usuwanie zakrzaczeń; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Gliwice (śląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Kraków (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

czynności pomocnicze związane z hodowlą zwierzat futerkowych (norek).3lata doświadczenia na stanowisku .Biegła znajomość j. ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Stromiec (mazowieckie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

1.Przygotowywanie posiłków na potrzeby ośrodka,2.Smażenie ryb,3.Obsługa imprez okolicznościowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-02 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

DYSPOZYTOR RADIOTAXI - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem III zmiany od 06.00 Wynagrodzenie od 2000 + 5% premii uznaniowej
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ NAD TANDOOR - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

ARCHIWISTA W WYDZIALE SKARBU PAŃSTWA I NIERUCHOMOŚCI - ODDAŁ NIERUCHOMOŚCI DROGOWYCH - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisami przeciwpożarowymi, z Regulaminem Pracy MUW, z Instrukcją Kancelaryjną i JRWA, zapoznanie z archiwizacja dokumentów, przygotowywanie i kompletowanie akt sprawy , przygotowywanie projektów pism i decyzji,
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

osoba na tym stanowisku przyjmuje towar do magazynu, zapewnia odpowiednie warunki przechowywania towaru, wydaje środki i materiały prowadząc odpowiednią dokumentację, bierze udział w inwentaryzacjach i odpowiada materialnie za powierzone mu mienie
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Gorlice (małopolskie)

SEKRETARKA-STAŻ RPO II - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Naratów (dolnośląskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODÓW (CIĘŻAROWYCH) - od 2 000 PLN

pomoc przy obsłudze konserwacji i naprawie pojazdów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Czarlin (pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY K/M - od 1 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Warszawa (mazowieckie)