Praca ASYSTENT DS. ZAPASÓW Kraków TESCO Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: ASYSTENT DS. ZAPASÓW

Wynagrodzenie: do 925 PLN

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, towarowanie, obsługa klienta, obsługa skanera i komputera

Data publikacji: 2015-12-07

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: TESCO Polska Sp. z o.o.

Kapelanka 56, 30-011 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej, towarowanie, obsługa klienta, obsługa skanera i komputera

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. ZAPASÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kraków

Zawód: pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zawodowe/średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe, komunikatywność, obsługa kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: TESCO Polska Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Kapelanka

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)