Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Kwiatonowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kwiatonowice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
nawiązywanie dobrego kokntaktu z dziećmi, rozpoznawanie ich potrzeb,dbanie o higienę małych dzieci,

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kwiatonowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 31.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 600 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych osobowych i dostawczych. Naprawy zawieszeń, silników, układów wtryskowych, układów wydechowych, diagnostyka silników i układów zasilania. Wymiana materiałów eksploatacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Majdan (mazowieckie)

KSIĘGOWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zabrze (śląskie)

MONTOWANIE ELEMENTÓW ELEKTRONICZNYCH - od 1 800 PLN

Montowanie podzespołów elektronicznych oraz elementów skłądowych do sprzętu RTV i AGD. Praca w Nowej Wsi Wrocłąwskiej, Pietrzykowicach, Biskupicach Podgórnyvh - pracodawca nie dowozi pracowników.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Nowa Wieś Wrocławska (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

kontakt z rosyjskimi kontrachentami, obsługa skanera, kontrola jakości towaru, inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Błonie (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Sopot (pomorskie)

SZTUKATOR - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Warszawa (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży , w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie tynków w budynkach i innych budowlach z różnych rodzajów zapraw, naprawianie tynków, praca na terenie kraju + delegacje na Ukrainę, wyżywienie i zakwaterowanie we własnym zakresie
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Rzeszów (podkarpackie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI ST(POWER) - 997,4 PLN

dekretowanie dok. zgodnie z planem kont, wprowadzania danych do systemu finansowo-księgowego
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Łódź (łódzkie)

WOŹNA- ODDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 2 184 PLN

- umiejętność obsługi urządzeń metrologicznych, bardzo dobra organizacja pracy,- wysoka precyzja w organoleptycznym badaniu produktów przemysłowych, - wysokie zdolności poznawcze za pomocą zmysłów - w szczególności wzroku.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Grójec (mazowieckie)

PRACOWNIK OBRÓBKI DREWNA - od 2 000 PLN

PRACOWNIK OBRÓBKI DREWNA
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Trzebiatów (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI W BRANŻY IT - od 3 000 PLN

PROWADZENIE PROCESÓW REKRUTACYJNYCH.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 300 PLN

ZNAJOMOŚĆ WIETNAMSKICH PRODUKTÓW, BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA, WYJAZDY SŁUŻBOWE, SPOTKANIA Z KLIENTAMI, POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW I UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z DOTYCHCZASOWYMI, DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Pajęczno (łódzkie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE CZYNOŚCI ADMINISTRACYJNO - BIUROWYCH Z ZAKRESU POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIIJNYCH.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Opoczno (łódzkie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

obsługa koparki
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Gubin (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Przesieka (dolnośląskie)

LEKARZ WETERYNARII - od 2 000 PLN

Zapobieganie, rozpoznawanie i zwalczanie chorób zwierząt, kontrola stanu zdrowia i higieny zwierząt, przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych, wykonywanie badań laboratoryjnych. Wymagania: wykształcenie wyższe studia medyczne, kierunek weterynaria, staż pracy zaoczne praktyki studenckie, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, uprawnienia do wykonywania pracy w zawodzie lekarz weterynarii.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Wejherowo (pomorskie)

KIEROWCA -ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 750 PLN

prowadzenie auta dostawczego załadunek i rozładunek
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Lasowice Wielkie (pomorskie)

FAKTURZYSTA- MAGAZYNIER - 997,4 PLN

robienie zamówień na poszczególne sklepy i wprowadzanie dokumentów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Koszelew (mazowieckie)

ASYSTENT KSIĘGOWEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Asystent księgowego (staż)
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Tychy (śląskie)

TECHNIK JAKOSCI - od 4 500 PLN

szkolenie pracowników pod kątem jakosci produktu, przeprowadzanie kontroli pomaiarowej, monitorowanie pomiarów, przeprowadzanie działań korygująco - zapobiegawczych, kontakt z klientem niemiecko i angielskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Zabrze (śląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

pracownik zaopatrzenia części samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

Zgodnie z programu stażu m.in:-obsługa urzadzeń biurowych-odbiór elektronicznej i tradycyjnej- przygatowanie sali na imprezy kulturalnej- pisanie opism, wynonywanie zaproszeń
kontakt przez PUP - 2015-11-05 - Łodygowice (śląskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

porządkowanie i archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Piaski (lubelskie)