Praca ASYSTENT DS. WINDYKACJI Grodzisk Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Utrzymywanie kontaktów z klientami. Poszukiwanie nowych klientów oraz prowadzenie procedur windykacji. Obsługa urządzeń biurowych. Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego. Preaca na zasadach wprowadzonego systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. WINDYKACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grodzisk Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Zawód: windykator

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 10

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoba kontaktowa, otwarta na zmiany, systematyczna i dokładna.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Daleka 11A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Adres strony pracodawcy: www.dartom.eu

Ulica pracodawcy: Daleka

Numer budynku pracodawcy: 11A

Profil działalności pracodawcy: Usługi transportowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: windykator

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Łapy (podlaskie)

APLIKANT RADCOWSKI - od 1 850 PLN

Prace biurowe w Kancelarii Radcowskiej.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Zamość (lubelskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Pomoc w prowadzeniu recepcji obiektu sportowego
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Łaskarzew (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prowadzenie prac związanych z dociepleniem budynków
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Tylmanowa (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Tłuchowo (kujawsko-pomorskie)

FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

Fakturowanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Pruszków (wielkopolskie)

DYSPOZYTOR MIĘDZYNARODOWY - 997,4 PLN

Dyspozytor międzynarodowyOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Giby (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Plantowanie, obsiewanie trawą, rozkładanie kruszywa, wykańczanie nawierzchni brukowych, wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Teniatyska (lubelskie)

SZTUKATOR - od 925 PLN

montaż profilii elewacyjnych oraz frezowanie w styropianie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Młoszowa (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

-kompletowanie i tworzenie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kunice (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

ustawianie zbieżności i geometrii kół, naprawa pojadów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Mońki (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zakres zadań i obowiązków wynikający z opisu na stanowisku pracy: magazynier
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Wschowa (lubuskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 925 PLN

pomoc nauczycielowi w wykonywanych zadaniachutrzynmanie czystości w przedszkolupomoc w przygotowywaniu oraz rozdysponowaniu posiłkówW pierwszej kolejności będą skierowane osoby, które odbywał staż u tego pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KOSMETOLOG - KOSMETYCZKA (DOPOSAŻENIE) - od 1 850 PLN

obsługa klienta w salonie kosmetycznym
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

OPERATOR - od 1 850 PLN

Obsuga maszyn na linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Prace administracyjne, prowadzenie rejestru korespondencji pism wychodzących i przychodzących, prace przy organizacji spotkań i konferencji, przygotowywania krótkich notatek na stronę internetową
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Czosnów (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 1 500 PLN

Sprzątanie hostelu, zmiana pościeli, mycie łazienek. Praca przez 5 godzin dziennie - 5/8 etatu. Umowa o pracę na czas określony poprzedzona okresem próbnym.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - do 1 850 PLN

praca na świetlicy z osobami z niepełnosprawnościami
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Chorzów (śląskie)

FRYZJER ZWIERZĄT (GROOMER) - od 1 850 PLN

Fryzjer zwierząt (groomer)
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Oława (dolnośląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

OPRACOWYWANIE MODELI BUDYNKÓW 3D W PROGRAMACH ARCHICAD 18 I SKETCHUP, WIZALIZACJE BUDYNKÓW W 3D MAX I SKETCHUP; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, OBSŁUGA PROGRAMU 3D MAX + VRAY, SKETCHUP + V-RAV, ARCHI CAD 18, KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO;
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- ROBOTY PUBLICZNE (ŻAGAŃ) - od 925 PLN

Prace gospodarcze i porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Żagań (lubuskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SZEWC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Głogów (dolnośląskie)

PSYCHOLOG - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Białogard (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed