Praca FIZJOTERAPEUTA Karpacz Instytut Zdrowia "SOFRA" SPÓŁKA Z O. O.

Zaciszna 2, 58-540 Karpacz, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, wykonywanie zabiegów SPA, prowadzenie ćwiczeń gimnastycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karpacz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Karpacz

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie mile widziane.

Nazwa pracodawcy: Instytut Zdrowia "SOFRA" SPÓŁKA Z O. O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jeleniogórski

Gmina pracodawcy: Karpacz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Karpacz

Adres strony pracodawcy: www.diety.sofra.com.pl

Ulica pracodawcy: Zaciszna

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Działalność pogotowia ratunkowego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta