Praca ASYSTENT DS. PRODUKCJI Mława FINE ALTECH Mława sp. z o.o.

Stanowisko: ASYSTENT DS. PRODUKCJI

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 200 PLN

Zakres obowiązków: tworzenie dokumentów dla produkowanych elementów, opracownie niezbędnych wskaźników, analiza i usprawnienie procesu

Data publikacji: 2016-03-07

Lokalizacja: Mława (mazowieckie)

Pracodawca: FINE ALTECH Mława sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Nowa 40, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
tworzenie dokumentów dla produkowanych elementów, opracownie niezbędnych wskaźników, analiza i usprawnienie procesu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mława

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
obsługa komputera: pakiet office (min. Exel, PowerPoint - stopień zaawansowany);umijętność czytania rysunku technicznego;dyspozycyjność, umijętność pracy pod presją czasu;mile widziane doświdczenie w zakładzie produkującym dla branży samochodowej

Nazwa pracodawcy: FINE ALTECH Mława sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV na adres e-mailemilia.skubiszewska (at) finealtech.eudariusz.pilkowski (at) finealtech.eu

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Nowa

Numer budynku pracodawcy: 40

Profil działalności pracodawcy:
Koreańska firma FINE ALTECH zajmuje się produkcja metalicznych części do telewizorów (tył telewizorów), między innymi dostarcza gotowe elementy dla LG. Firma zainwestowała już w Polsce około 30 mln USD, lokując swój pierwszy zakład w Mławie.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej