Praca ASYSTENT KSIĘGOWEGO Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie średnie lub wyższe (licencjat)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Program stażu do zapoznania w pokoju nr 35 (I piętro)
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

mycie naczyń, sprzątanie, obróbka wstępna warzyw i mięsa
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Świdnik (lubelskie)

MURARZ - 997,4 PLN

układanie wykładziny ceramicznej
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Auguścin (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

tworzenie dań degustacyjnych, przygotowywanie, catering
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - do 2 050 PLN

Prace biurowe, zamówienia, obsługa klienta, obsługa reklamacji, pakowanie towaru, obsługa wysyłek, pakowanie wysyłek - ciężkie elementy
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Niwy (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

prowadzenie kacelarii PCPR, rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących, archiwizacja dokumentów, prowadzenie archiwum, sporządzanie rejestrów, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Łaziska Górne (śląskie)

PIZZER - od 1 850 PLN

Przygotowanie ciasta, składników oraz wypiek pizzy.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Skorochów (opolskie)

KONSERWATOR, PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 2 200 PLN

Wykonywanie drobnych napraw, przygotowywanie makiet, dekoracji do przedstawień.168 godz./mc.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Wrocław (dolnośląskie)

INSTALATOR - od 1 850 PLN

montaz instalacji CO, CW, KAN
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Obrowo (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Obróbka drewna,Posługiwanie się narzedziami typu pilarka,frezarka, szlifierka. Montaż okuć i akcesoriów.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kościerzyna (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 500 - 900 PLN

Oczyszczanie elementów aluminiowych oraz kontrola ich jakości. Praca w Kożuchowie w godzinach miedzy 8:00-19:00.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kożuchów (lubuskie)

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW - SPAWACZ ELEKTRYCZNY - od 13 PLN

Oczyszczanie odlewów, prace spawalnicze.
METALODLEW SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-09-02 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

gromadzenie i rejestrowanie informacji i dokumnetacji, kserowanie, drukowanie, księgowanie i rozliczanie kosztów
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Wierzchowiska Drugie (lubelskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - od 1 850 PLN

wykonywanie pracy na produkcji- wyroby nabiałowe. Refundacja części kosztów do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łask (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BARZE - od 1 650 PLN

Sprzedaż napojów alkoholowych, przygotowywanie posiłków (kebab, frytki, hot-dog itp.), sprzedaż drobnych art. spożywczych, wynajem sprzętu wodnego.Wymagania:wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w gastronomii, książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wierzbno (zachodniopomorskie)

KUCHARZ KUCHNI NEPALSKIEJ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków i dań, serwowanie dań, współtworzenie menu, nadzór nad jakością potrawm, znajomość kuchni nepalskiej, umiejętność zastowania przypraw nepalskich i ich nazewnictwa w języku nepalskim.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Legionowo (mazowieckie)

MONTER/KONSERWATOR INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

montaż,serwis,czyszczenie instalacji przemysłowych typu odpylanie, odkurzanie, wentylacja
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Rzeplin (małopolskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Dbanie o stan techniczny maszyn na linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 320 PLN

nakładanie warstw tynkarskich (wapiennych, cementowych ) oraz tynków suchych na ściany i stropy budowli, sporządzanie zapraw tynkarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 925 PLN

Analizowanie dokumentacji budowlanej robót tynkarskich w celu ustalenia zakresu, kolejności, czasu trwania robót tynkarskich i rodzajów potrzebnych materiałów, nakladanie warstw tynkarskich (wapiennych,cementowych, alabastrowych) oraz nakładanie tynków suchych (np. płyt gipsowych) na ściany i stropy budowli. Wykonywanie tynków jednowarstwowych wyrównywanych pędzlem, lielnią lub pacą. Nakladanie na ścianach i sufitach. Przygotowywanie zapraw tynkarskich sposobem ręcznym i mechanicznym. Mocowanie płyt suchego tynku. Dobra kondycja fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Łomianki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Białobrzegi (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Stary Folwark (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

Przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Częstochowa (śląskie)