Praca ASYSTENT KSIĘGOWEGO Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie średnie lub wyższe (licencjat)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ - od 2 000 PLN

Praca na stanowisku specjalisty ds. wdrożeń. Zebranie i uzgodnienie wymagań Klienta w zakresie systemu rejestracji czasu pracy, testowanie przed wdrożeniem rejestratorów czasu pracy, instalacja okablowania nisko prądowego i sieciowego LAN, montaż i podłączenie u klienta zasilaczy buforowych do rejestratorów czasu pracyMontaż i konfiguracja rejestratorów czasu pracy u klienta.Instalacja i konfiguracja bazy MSSQL, instalacja i konfiguracja oprogramowania do rejestracji czasu pracyWdrożenie systemu rejestracji czasu pracy u klienta, poprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi systemu rejestracji czasu pracy, przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej.
"AUTOID POLSKA "SPÓŁKA AKCYJNA - 2015-11-25 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER (STAŻ) - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Lubatówka (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Praca w charakterze kierowcy samochodu dostawczego polegająca na przewozie towarów na terenie Europy, Turcji, krajów WNP m.in.: Rosja, Ukraina, Gruzja, Armenia. Znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego jest niezbędna do kontaktów na załadunkach i rozładunkach towarów w w/w krajach.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Dmosin (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 850 PLN

wykonywanie prac na maszynach typ - obrabiarki skrawające tj. planowanie, toczenie, wiercenie różnych przedmiotów i części maszyn drogowych, rolniczych, dla przemysłu spożywczego i obuwniczego itp.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Zduńska Wola (łódzkie)

PRACOWNIK BIURA - SPECJALISTA OBSŁUGI SEKRETARIATU - od 2 000 PLN

obsługa sekretariatu, obsługa podstawowej działalności - koszty, zaświadczenia, sporzadzanie raportów bieżących, kontakt z instytucjami: ZUS, US, UP, Sądy
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SEKRETARKA - od 1 900 PLN

prace biurowo-administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Siemkowice (łódzkie)

SPECJALISTA DZIAŁU KSIĘGI GŁÓWNEJ/ GA SPECIALIST - od 4 700 PLN

przygotowywanie ddeklaracji VAT, przetwarzanie not kredytowych, przygotowywanie sprawozdań intrastat, wspieranie zadań w zakresie akcyzy dla klienów ze Szwecji, Rosji, Ukrainy, wprowadzanie danych do systemu ERP, zapewnienie prawidłowego przygotowania wyniku finansowego, weryfikacja, księgowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Poznań (wielkopolskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

prace ślusarsko-spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Bytom (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wykonawstwo części do maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Szydłówek (mazowieckie)

GEODETA - 997,4 PLN

Staż w ramach programu PO WER (do 30 roku życia). Wykonywanie pomiarów terenowych. Nauka obsługi sprzętu geodezyjnego, tyczenie oraz opracowywanie dokumentacji tyczenia infrastuktury podziemnej i budowli. Wykonywanie inwentaryzacji powykonawczych, kompletowanie dokumentacji technicznej. Praca w godzinach 8:00 - 16:00.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Brzesko (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Bieżuń (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

WPROWADZANIE DOKUMENTÓW, DO PROGRAMU KONTAKT Z URZEDAMI, SPORZĄDZANIE REJSTRÓW SPRZEDAŻY I ZAKUPÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, WYŻSZE, BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK/50+/WYP LUB DOP. ST PR UM NR 139/2015 - od 2 000 PLN

remonty silników i innych układów na jednosce pływających
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - SPRZĄTACZKA - od 1 800 PLN

Sprzątanie pokoi hotelowych, obsługa rezerwacji komputerowych, przyjmowanie gości hotelowych. Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Zabrzu w szczególnej sytuacji na rynku pracy z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Zabrze (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY DPP RM 49 - od 1 750 PLN

malowanie. szpachlowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Wągrowiec (wielkopolskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 925 PLN

monter/składacz okien montuje i demontuje okna, fasady aluminiowe i naświetla dachowe, montowanie okien, naświetli i fasad, wykonywanie prac wykończeniwoych - obróbka ościeży okien, montowanie kołnierzy okien dachowych i wyłazów dachowych oraz rolet, moskitier, parapetów i obróbek blacharskich, ocenianie jakości wykonywanych prac związanych z montażem okien, naświetli i fasad, wskazane jest posiadanie prawa jazdy kat. B lub C. Delegacja 1-2 razy w tygodniu do siedziby firmy w Rzeszowie
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Świdnica (lubuskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Łosiów (opolskie)

DEKARZ - 2 000 - 2 500 PLN

zgodnie z zawodem, prace dekarskie.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca przy produkcji materiału siewnego, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Nowy Staw (pomorskie)

BIBLIOTEKARZ - od 1 850 PLN

Obsługa czytelników w programie bibliotecznym SOWA, sporządzanie dokumentacji bibliotecznej, przygotowywanie materiałów i uczestniczenie w wydarzeniach kulturalnych biblioteki.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Legionowo (mazowieckie)

OLIGOFRENOPEDAGOG - od 1 850 PLN

diagnoza i terapia dzieci
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER MATERIAŁÓW DREWNOPOCHODNYCH - do 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego, załadunek, rozładunek
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Chorzów (śląskie)

PIONKI-SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

Sprzedaż artykułów AGD i RTV.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Pionki (mazowieckie)

KONSULTANT DS. IT - od 3 000 PLN

Obsługa kilenat, rozwiązywania bardziej skomplikowanych problemów IT w języku rosyjskim.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Łódź (łódzkie)