Praca ASYSTENT DS. IT Pszczyna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
zapoznanie się z zakresem obowiązków - zasadami działu, podstawowa obsługa i konserwacja sprzętu komputerowego, oprogramowania i sprzęt komputerowy stała inwentaryzacja, dbałość o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu informatycznego we wszystkich biurach

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. IT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pszczyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pszczyński

Zawód:
pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, informatyczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: osoba do 30 r.ż.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Dworcowa 23, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: pszczyński

Gmina pracodawcy: Pszczyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pszczyna

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 23

Profil działalności pracodawcy:
usługi consultingowe i szkolenia w zakresie ochrony środowiska,BHP, P. Poż., jakości, medycyna pracy.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy