Praca ASYSTENT MUZEALNY Głogów Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Miejsce pracy:
67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Opracowywanie zbiorów archeologicznych, ewidencjonowanie zabytków arecheologicznych, inwentaryzowanie zbiorów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT MUZEALNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głogów

Zawód: pracownik galerii / muzeum

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe archeologiczne II stopnia, język angielski dobry w mowie i piśmie, doświadczenie w opracowywaniu zbiorów archeologicznych, praca zwiążana z ewidencją i inwentaryzacją

Nazwa pracodawcy: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

BRAMA BRZOSTOWSKA 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: BRAMA BRZOSTOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik galerii / muzeum