Praca ASYSTENT DO SPRAW ZAKUPÓW Sieluń GRILL-IMPEX Spółka z o.o. Spółka Komandytowa

Miejsce pracy:
06-231 Sieluń 4A, powiat: makowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Zamawianie materiałów (komponentów produkcji).Monitorowanie poziomu zapasów na magazynach.Współpraca z kierownikami działów w realizacji zadań produkcyjnych.Raportowanie w obszarze zakupów i magazynu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW ZAKUPÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sieluń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: makowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Młynarze

Zawód: agent do spraw zakupów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Samodzielność. Zdolności komunikacyjne. Dyspozycyjność.

Nazwa pracodawcy: GRILL-IMPEX Spółka z o.o. Spółka Komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem z dopiskiem "zakupy"

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: makowski

Gmina pracodawcy: Młynarze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieluń

Numer budynku pracodawcy: 4A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: agent do spraw zakupów