Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI ( STAŻ) Kobylanka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kobylanka, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI ( STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobylanka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grudziądzki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie , CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Mława (mazowieckie)

INTROLIGATOR - od 1 850 PLN

Proste prace introligatorskie: wykończenia druków introligatorskich, odbieranie półproduktów maszyn introligatorskich oraz pakowanie.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Częstochowa (śląskie)

DOPOSAŻENIE-SPRZEDAWCA - do 1 950 PLN

sprdaże obuwia i wyrobów skórzanych, przyjmowanie towaru, wykładanie i ekspozycja towaru, kontrola stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Chorzów (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy Biała Piska.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ (J. WIETNAMSKI) - od 1 200 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 100 PLN

Mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa i diagnostyka pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KONSERWATOR - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Biskupice (opolskie)

KASJER HANDLOWY ST(POWER) - 997,4 PLN

- profesjonalna obsługa klienta przy obsłudze kasy fiskalnej- dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA CZĘŚCI MOTOCYKLOWYCH (Z) - od 1 850 PLN

Sprzedawca części motocyklowych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Obsługa kasy fiskalnej.2. Obsługa klienta.3. Przyjmowanie i rozkłądanie towaru.4. Wyliczanie cen.5. Metkowanie.6. Sprawdzanie dat przydatności produktów.7. Utzrymanie stanowiska pracy w czystości.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łęczyca (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ GRANULUJĄCYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn granulujących
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Szydłowiec (mazowieckie)

CIEŚLA-DEKARZ - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyka pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Pleszew (wielkopolskie)

362U ASYSTENT RZECZOZNAWCY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Rostarzewo (wielkopolskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Pomoc w prowadzeniu biura, kompletowanie dokumentacji związanej z wypoczynkiem letnim dzieci i młodzieży. Prowadzenie archiwum -archiwizacja dokumentów, tworzenie pism, umawianie i obsługa spotkań.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Płock (mazowieckie)

POMOC KRAWCOWEJ - od 925 PLN

szycie na maszynie, prasowanie odzieży, składanie odzieży, prace przygotowawcze do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ANALITYK SYSTEMOWY/ SPECJALISTA DS. ROZWOJU APLIKACJI KOMPUTEROWYCH - od 6 000 PLN

Ogólny zakres obowiązków: analiza wymagań i funkcjonowania aplikacji webowych i desktopowych oraz w warstwie protokołów sieciowych, przygotowanie dokumentacji technicznej, raportów i poprawek (net./Java), obsługa kontrahentów m.in. z Federacji Rosyjskiej, UE, USA i Kanady. Poziom wykształcenia: minimum średnie, preferowane wyższe, kierunkowe matematyka lub informatyka; umiejętności: znajomość stosu TCP/IP, znajomość techniki manualnego/automatycznego testowania aplikacji QA, HTML i Java Script; dobrej zdolności analityczne w zakresie rozwoju aplikacji komputerowych; doświadczenie zawodowe: minimum półroczne, pożądane 2 letnie na ww. lub podobnym stanowisku; znajomość języków obcych: biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Lublin (lubelskie)

KOORDYNATOR ZESPOŁU ORAZ DS. MARKETINGU - od 1 850 PLN

koordynacja zespołu, czynności związane z reklamą, marketingiem, instruktor rekreacji ruchowej, opieka nad klientem
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 300 PLN

Utrzymanie czystości naczyń, narzedzi oraz sprzetu używanego w kuchni. Przygotowanie półproduktów, obróbka artykułów spozywczych. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 550 PLN

Pomocnicze prace budowlane porządkowe przy murowaniu, tynkowaniu, zbrojeniu, rozładowywanie materiałów, dostawa materiałów , sprzatanie, prace porzadkowe. Miejsce pracy Wrocław ul. Suwalska Kontakt kandydató z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wrocław (dolnośląskie)

ŚLUSARZ- SPAWACZ - od 1 750 PLN

pracownik samodzielnie będzie przygotowywał prace przygotowawcze (szlifowanie, wstępne łączenie) a następnie będzie samodzielnie spawał elementy na stanowisku spawacza. praca w godz. 7-15Praca w Tarnobrzegu po okresie 3 miesięcznej pracy i szkoleniu w Świdnicy, gdzie pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie, przejazdy do domu oraz diety.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Stromiec (mazowieckie)

FRYZJER - od 462 PLN

fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Myszków (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ustjanowa Górna (podkarpackie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Praca na portierni, przy dozorze obiektu.Miejsca wykonywania pracy: Łódź- Kopcińskiego 56- Pomorska 21- Wólczańska 138- Kościuszki 107/109- Pomorska 37
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Łódź (łódzkie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

Przygotowywanie dokumentów transportowych, organizacja i monitoring transportu, przygotowanie instrukcji przewozu.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Brzezówka (podkarpackie)

TARTACZNIK - od 1 750 PLN

sortowanie materiału drzewnego, pozyskiwanie tarcicy, układanie na sztaple poszczególnych asortymentów tarcicy wg klas jakości, obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz- przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Legnica (dolnośląskie)