Praca ASYSTENT GEODETY Będzin Przedsiębiorstwo Inżynierskie "AG ENERGO" Grzegorz Włodarczyk

Miejsce pracy:
Kołłątaja, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
sporządzanie map do celów projektowych, sporządzanie operatów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT GEODETY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Będzin

Zawód: technik geodeta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widizane doświadczenie, znajomość programów geodezyjnych

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Inżynierskie "AG ENERGO" Grzegorz Włodarczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Baczyńskiego 54/40, 41-203 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: I kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Sosnowiec

Gmina pracodawcy: Sosnowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sosnowiec

Ulica pracodawcy: Baczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 54

Profil działalności pracodawcy:
Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*