Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Ruciane-Nida kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ruciane-Nida, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruciane-Nida

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 13.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Zagłoby 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: piski

Gmina pracodawcy: Pisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pisz

Ulica pracodawcy: Zagłoby

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie odzieży na maszynach szwalniczych.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (Z) - do 1 000 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Ryglice (małopolskie)

KOSMETYCZKA,MANIKIURZYSTKA, PEDIKIURZYSTKA - STAŻ - 997,4 PLN

henna, maniciure, pediciure, żelowe płytki paznokciowe, zabiegi na twarzy
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Rawicz (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie elementów
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Olszowa (łódzkie)

SORTOWACZ ODZIEŻY - od 16,5 PLN

sortowanie odzieży używanej
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Pass (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Umawianie wizyt, planowanie wizyt, rejestrwanie kolejek w systemie. Udzielanie informacji w zakresie usług szpitala.Staż EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.Wymagania: obsługa klienta, umiejętność współpracy z osobami.2 zmiany: 7-15 lub 13-20
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Strzelin (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK MASARNI - od 1 850 PLN

POMOC W ETAPACH PRODUKCJI WYROBÓW WĘDLINIARSKICH W MASARNI ( MIĘSO, PRZYPRAWY, OSŁONKI, ITP), POMOC PRZY SEGREGOWANIU MIĘSA WG. RODZAJÓW, WAŻENIE WYROBÓW, POMOC PRZY MIELENIU, KOSTKOWANIU, POMOC W POSZCZEGÓLNYCH ETAPACH PRODUKCJI - PAKOWANIE, DBANIE O CZYSTAOŚĆ I PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY, WYPEŁNIANIE REJESTRÓW.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Dąbrowa (łódzkie)

POMOCNIK BUDOWLANY PRZY MONTAŻU NAWIERZCHNI SYNTETYCZNEJ - od 2 200 PLN

praca przy budowie zewnętrznych obiektów sportowych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Suchy Las (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROLZLICZEŃ FINANSOWO-KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Specjalista do spraw rolzliczeń finansowo-księgowych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Śrem (wielkopolskie)

KELNER/BARMAN - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Chorzów (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Prowadzenie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie bieżących spraw
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Częstochowa (śląskie)

SZWACZKA - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

- obsługa pacowników zakładu- wydawanie skierowań do lekarza medycyny pracy- prowadzenie rejestru szkoleń bhp- wystawianie wniosków do ZUS
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Zduny (pomorskie)

ASPIRANT PRACY SOCJALNEJ - od 1 850 PLN

kompletowanie dokumentów, prowadzenie rejestrów
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Ostrówek (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - 997,4 PLN

Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kotowy (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

OBSŁUGA FAX, KSEROKOPIARKI, ODBIERAIE TELEFONÓW, SEGREGOWANIE DOKUMENTACJI FIRMY, WYSYŁANIE KORESPONDENCJI, OBSŁUGA KOMPUTERA W PROGRAMACH WORD, EXCEL, WINDOWS.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Dąbrowa (łódzkie)

BRUKARZ - OFERTA PRAC INTERWENCYJNYCH PRZEZNACZONA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W URZĘDZIE PRACY W SŁUPCY - od 2 000 PLN

Pomoc przy układaniu kostki brukowej.Wykonywanie podbudowy przed ułożeniem nawierzchni brukowej.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Strzałkowo (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

promowanie i sprzedaż towarów sporządzanie zamówień w języku chińskim, kontakt z fabrykami w Chinach
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ (KUCHNIA WIETNAMSKA) - od 1 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Skręcanie korpusów szafek, przygotowywanie elementów do skręcania
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Stryków (łódzkie)

PRACOWNIK DO SPRAW WSPÓŁPRACY Z TURCJĄPRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z tureckimi producentami tkanin i dzianin, przygotowywanie zamówień dl atureckich producentów tkanin i dzianin, załatwianie ewentualnych reklamacji, wyjazdy w delegacje
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Rzgów (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- dekretowanie dokumentów księgowych w oparciu o plan kont, - kompletowanie i upinanie dokumentów księgowych, - przygotowanie do wysyłki upomnień i wezwań do zapłaty.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

sprzedaż produktów z zakresu instalatorstwa i hydrauliki, dbanie o wizerunek sklepu i hydrauliki
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Pichlice (łódzkie)

SPECJALISTA DS. USŁUG - od 1 850 PLN

pomiary czynników szkodliwych na stanowisku pracy, obliczanie wynikówbadańi sporządzanie sprawoizdań
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Białystok (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MEDIÓW INTERAKTYWNYCH - od 1 850 PLN

kierowanie maketingiem TV w mediach społecznosiowych oraz telefonicznie, poszukiwanie nowych klientów celem zwiększenia działań w zakresie sprzedaży reklam, prowadzenie strony
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

ogólne prace biurowe- odbieranie połączen telefonicznych;- korespondencja pocztowa;- odpisywanie na maile;- wypełnianie dokumentow.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Rzeszów (podkarpackie)