Praca ASYSTENT ADMINISTRATORA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Wojkowice kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT ADMINISTRATORA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Administrowanie sserwisów internetowych, udział przy rozwoju rozwiązań informatycznych w firmie, opieka techniczna nad projektami informatycznymi

Data publikacji: 2016-02-17

Lokalizacja: Wojkowice (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Administrowanie sserwisów internetowych, udział przy rozwoju rozwiązań informatycznych w firmie, opieka techniczna nad projektami informatycznymi

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ADMINISTRATORA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wojkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: pozostali administratorzy systemów komputerowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 20.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali administratorzy systemów komputerowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - MANIKIURZYSTKA 179 - od 1 000 PLN

wykonywanie manicure, hybrydy, żel, henna brwi i rzęs
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Żyrardów (mazowieckie)

MONTER/SERWISANT INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - do 2 500 PLN

Instalacja wentylacji i klimatyzacji, serwis instalacji i klimatyzacji. Umowa o pracę na czas nieokreślony, poprzedzona 3 miesięcznym okresem próbnym. Praca jednozmianowa: 7:00 - 15:00. Oferta dostępna w sali D
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 900 PLN

OBRÓBKA SUROWYCH WARZYW I SUROWEGO MIĘSA, OBRÓBKA TERMICZNA WARZYW I MIĘSA, MAGAZYNOWANIE PRODUKTÓW W WARUNKACH CHŁODNICZYCH, DYSTRYBUSCJA GOTOWYCH POTRAW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, PODSTAWOWA WIEDZA O PRZYGOTOWYWANIU POSIŁKÓW;
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA NARZĘDZI - 997,4 PLN

Obsługa klienta,doradztwo,wystawianie dokumentów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kutno (łódzkie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej,obsługa urządźeń biurowych,nadzór nad dokumentami oraz odpowiednie ich zabezpieczenie,
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Brzeźce (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Zmywanie naczyń na dostosowanej zmywarce dla osób niepełnosprawnych. Obieranie ziemniaków, warzyw i przechowywanie w specjanych regałach. Przygotowywanie potraw, mącznych pierogów, makaronów itp.Przygotowywanie świeżych soków dla gości.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 040 PLN

różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładunek i załadunek towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, pakowanie, prace porządkowe. Praca na terenie całej Polski
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

pakowanie i załadunek wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie i w budynkach ZSL
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - do 2 000 PLN

PRZYGOTOWANIE DETALI DO MALOWANIA, POWIESZANIE, UTRZYMANIE PORZĄDKU, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

przygotowanie stanowiska pracy, układanie glazury, dbanie o porządek na miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Bełżyce (lubelskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Warszawa (mazowieckie)

STARSZY KIEROWNIK PROJEKTU - od 13 400 PLN

Rozwiązywanie potencjalnych konfliktów i problemów związanych z implementacją projektu. Kierowanie zespołem projektowym. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów. Biegła znajomość j. angielskiego jest wymagana do codziennego kontaktu z klientem wewnętrznym, zewnętrznym (zagranicznym).
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Wrocław (dolnośląskie)

TYNKARZ - 2 500 - 3 200 PLN

prace przy wykonywaniu studni
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Nowa Wieś Ełcka (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

wykonywanie czynności rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Moczary (podkarpackie)

MECHATRONIK KONSERWATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

Miejsce odbywania stażu - Krapkowice. Wymagane wykształcenie - zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Otmęt (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Jeleśnia (śląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

-wykonywanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Niepołomice (małopolskie)

TELEMARKETER - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bielsko-Biała (śląskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

Układanie i sprzedaż kwaitów, obsługa poczty kwiatowej.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Chojnice (pomorskie)

STAŻ/POZOSTALI ROBOTNICY CZYSZCZĄCY KONSTRUKCJE BUDOWLANE I POKREWNI - 997,4 PLN

-czyszczenie przewodów kominowych i pieców-drobne prace budowlane wstawianie drzwiczek, wykuwanie otworów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nowa Sól (lubuskie)

-sprzedaż towarów,- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Nowa Sól (lubuskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 2 000 - 3 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Rzeszów (podkarpackie)

MURARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SORTOWACZ JAJ - od 2 055 PLN

praca na fermie kur niosek oraz na zakładzie pakowania jaj
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Łaszczyn (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)