Praca ASYSTENT Z W DZIALE ZAKUPÓW I LOGISTYKI Dobre Miasto JUTRZENKA DOBRE MIASTO Sp. z o.o.

Jeziorańska 16, 11-040 Dobre Miasto, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Aktualizacja danych w systemie ; kontrola dokumentów przewozowych; administracja i archiwizacja dokumentów zakupowych , sporządzanie analiz magazynowych, raportów, sprzedaży,wsparcie organizacyjne działu w zadaniach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT Z W DZIALE ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobre Miasto

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobre Miasto

Zawód: specjalista do spraw logistyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: JUTRZENKA DOBRE MIASTO Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olsztyński

Gmina pracodawcy: Dobre Miasto

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dobre Miasto

Ulica pracodawcy: Jeziorańska

Numer budynku pracodawcy: 16

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw logistyki