Praca ANIMATOR Świecie kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie imprez urodzinowych i innych imprez tematycznychpomoc animatorom na sali zabawdekorowanie salobsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 7,5 zł brutto za godzinę

Nazwa stanowiska: ANIMATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód:
animator czasu wolnego młodzieży (pracownik młodzieżowy)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 7 PLN

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Chmielniki 2b, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Chmielniki

Numer budynku pracodawcy: 2b

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie