Praca ANIMATOR KULTURY Gościcino kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone certyfikowane place zabaw.

Stanowisko: ANIMATOR KULTURY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i koordynacja imprez kulturalnych, orgaznizowanie zajęć i zabaw dla dzieci i młodzieży.

Data publikacji: 2016-02-17

Lokalizacja: Gościcino (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gościcino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie i koordynacja imprez kulturalnych, orgaznizowanie zajęć i zabaw dla dzieci i młodzieży.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gościcino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 850 PLN

wyplewienie, sortowanie, sadzenie, pakowanie sadzonek truskawek, malin i szparag. Wynagrodzenie 1850,00 zł / brutto
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Janiszowice (lubuskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MINI KOPARKI - od 2 500 PLN

praca na budowie w delegacji, pracodawca zapewnia zakwaterowani8e
B&B ANDRZEJ BELA - 2016-08-10 - Linia (pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane np. roboty ziemne, prace wykończeniowe)
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Tomaszów Bolesławiecki (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA OFPR/16/0261 (S) - od 1 850 PLN

obsługa klientów placówki, pozyskiwanie nowych klientów, telemarketing, branża - bankowość finansowa
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Limanowa (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 200 PLN

oferta w ramach prac interwencyjnych
kontakt przez PUP - 2017-07-25 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 13 PLN

budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Indii, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Szkolenie BHP i P.POŻ, zapoznanie się z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, zapoznanie się z regulaminem jednostki. Zapoznanie się obiegiem informacji oraz zasadami wewnętrznej rejestracji dokumentów. Obsługa kancelaryjna pism jawnych przychodzących i wychodzących z jednostki. Sporządzanie pism urzedowych. Szykowanie wykazów oraz dokumentów do wysłania oraz ich rozsyłanie/roznoszenie na terenie miasta Strzelin. Klasyfikacja dokumentów zwiazana z ich archiwizacją. Sporządzanie spisów archwilanych. Obsługa urządzeń biurowych: ksero, fax, drukarka.Wymagania: wykształcenie minimum średnie.EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Strzelin (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

prace ślusarsko spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Żuromin (mazowieckie)

MONTER BRAM - od 2 500 PLN

Montaż bram wjazdowych, garażowych, automatów.
kontakt przez PUP - 2017-10-02 - Bogusławice (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA AKTYWAMI - od 8 166 PLN

analiza danych dot. działalności spółki, przygotowanie raportów , kontakt z zagranicznymi klientami, zarzadzanie wew. bazami danych
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Żywiec (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 2 100 PLN

obróbka mechaniczna wyrobów metalowych
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Kraśnik (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Pleszew (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace przy dociepleniu i renowacji budynków , inne prace ogólnobudowlane , praca na wysokoći pow. 3 m.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wschowa (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa kancelaryjno-biurowa
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Sandomierz (świętokrzyskie)

TOKARZ - od 1 000 PLN

odczyt rysunków technicznych, toczenie elementów metalowych głowic samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Kraków (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Pisanie pism na komputerze, segregacja dokumentów i ich obieg w firmie, inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER - do 1 850 PLN

Wykonywanie czynnosci w zakresie modernizacji, konserwacji, naprawy, usuwania uszkodzeń linii napowietrznych, kablowych, elektroenergetycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Chełm (lubelskie)

LEKTOR JĘZYKA ROSYJSKIEGO (NATIVE SPEAKER) - od 2 000 PLN

Tworzenie materiałów dydaktycznych dla portalu Dlalektora.com, opracowywanie konspektu do zajęć, prowadzenie zajęć dla róznych grup wiekowych, prowadzenie indywidualnych zajęć za pomocą programu Skype
kontakt przez PUP - 2017-08-14 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT RODZINY - 997,4 PLN

praca z rodzinami z trudnościami opiekuńczo-wychowawczymi
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Huszlew (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik administracyjno- biurowy
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Śrem (wielkopolskie)

471U - KIEROWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Maków (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w pzygotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Milówka (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie elementów drobiowych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Borowe (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Alwernia (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 500 PLN

obsługa maszyn, które są częścią linii produkcyjnej, naprawa drobnych usterek
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Września (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość