Praca ANALITYK SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Współtworzenie i identyfikowanie potrzeb biznesowych Zarządzanie wymaganiami na systemy IT oraz przygotowywanie dokumentów analizy wstępnej/backlogu i szczegółowej w ramach inicjatyw i projektów strategicznychSzacowanie pracochłonności analiz IT, identyfikację systemów wymagających zmian, identyfikację interesariuszy i powiązań wramach inicjatyw Współpraca z Architektem Rozwiązania i Architektem Systemowym przy opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatyw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Data zakończenia pracy: 24.12.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
praktycznego zastosowania narzędzi do modelowania procesów

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie