Praca ANALITYK PŁACOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ANALITYK PŁACOWY

Wynagrodzenie: od 10 800 PLN

Zakres obowiązków: Nadzór nad procesem naliczania płac dla podległych krajówzapewnienie jakościowej i czasowej obsługi procesu payrollowegowalidacja danych nadesłanych przez dostawcęwspółpraca z działami finansowymi I personalnymi w nadzorowanych krajachudzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczace płac (Tier 3)Zarzadzanie dostawcą usług payrollowych

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Nadzór nad procesem naliczania płac dla podległych krajówzapewnienie jakościowej i czasowej obsługi procesu payrollowegowalidacja danych nadesłanych przez dostawcęwspółpraca z działami finansowymi I personalnymi w nadzorowanych krajachudzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczace płac (Tier 3)Zarzadzanie dostawcą usług payrollowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK PŁACOWY

Data zakończenia pracy: 01.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność zarządzania dostawcami, mile widziany certyfikat Certified Payroll Professional (CPP) lub równoważny, bardzo dobra znajomość zasd naliczania płac we Francji, znajmość SAP I Workday, doświadczenie we współpracy międzynarodowej (preferowana Francja), w tym minimum rok doświadczenia w naliczaniu płac

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.06.2016