Praca ANALITYK Gdynia THOMSON REUTERS (MARKETS) EUROPE SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Stanowisko: ANALITYK

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie i analiza informacji oraz weryfikacja danych na temat osób, firm i instytucji na podstawie źródeł w języku angielskim i lokalnym (turecki).Tłumaczenie informacji z języka lokalnego na język angielski.Tworzenie w języku angielskim raportów EDD o osobach i spółkach jako narzędzia do zarządzania ryzykiem reputacyjnym.

Data publikacji: 2016-06-09

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Pracodawca: THOMSON REUTERS (MARKETS) EUROPE SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Śląska 23/25, 81-319 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie i analiza informacji oraz weryfikacja danych na temat osób, firm i instytucji na podstawie źródeł w języku angielskim i lokalnym (turecki).Tłumaczenie informacji z języka lokalnego na język angielski.Tworzenie w języku angielskim raportów EDD o osobach i spółkach jako narzędzia do zarządzania ryzykiem reputacyjnym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 4000 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: analityk baz danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: turecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe 4,5 roku. Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole, znajomość rynku tureckiego, bardzo dobra znajomość narzędzi Word, Excel, Access. Bardzo dobre umiejętności analityczne i matematyczne.

Nazwa pracodawcy:
THOMSON REUTERS (MARKETS) EUROPE SA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Śląska

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk baz danych