Praca Analityk Finansowy Centrala Złotów Media Expert

Nazwa stanowiska: Analityk Finansowy

Miejscowość: Centrala Złotów

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pilski

Data dodania ogłoszenia: 2015-11-16

Wymagania dla kandydatów:
Wykształcenie wyższe ekonomiczne (wskazane) lub informatyczne,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Wysokie zdolności w procesie analizowania danych, prezentacji oraz zasad projektowania,
Biegła znajomość pakietu Microsoft Office, w tym zaawansowana znajomość arkusza Excel
Dobra znajomość zasad raportowania, wskazana znajomość systemu QlikView.
Doświadczenie w zakresie planowania, tworzenia budżetu, raportowania,
Podejście analityczne, inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, rzetelność i terminowość,

Oferowane korzyści:
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Ambitną i satysfakcjonującą pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:
Udział w tworzeniu budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz planów Firmy,
Analiza realizacji powyższych planów oraz analizy i raportowanie odchyleń,
Sporządzanie raportów zarządczych i analiz finansowych, interpretacja danych,
Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych i systemu raportowania, w tym QlikView,
Uczestniczenie w procesie bieżącego prognozowania,
Przygotowanie różnorodnych analiz finansowych i prezentacja ich wyników w postaci raportów,
Analiza i raportowanie przychodów oraz kosztów dla poszczególnych kanałów sprzedaży,

Pracodawca: Media Expert