Praca ANALITYK - IMR Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Głównym obowiązkiem członka zespołu IMR jest asystowanie w ocenie proponowanych modeli matematycznych,Przeprowadzanie analiz w celu sprawdzenia funkcjonalności modeli oraz identyfikacji ewentualnych ograniczeń,Współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie,Raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowywanie updateów, Wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, Budowanie relacji z innymi zespołami, szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK - IMR

Data zakończenia pracy: 30.10.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, kierunek: ekonomia/finanse. Co najmniej 6 lata doświadczenie w międzynarodowych instytucjach finansowych w tym doświadczenie w zakresie:- modelowania matematycznego; zarządzania projektami; analiza danych finansowych; zapewnienie wsparcia przy projektowaniu systemu FTP; za testowanie nowych reguł i procesów w ramach projektu BAU i wdrażaniu ich po testach; migracji GL z platformy CODA do platformy FTP; Zaangażowanie w analizie między istniejącymi funkcjami dotychczasowych systemów i FTP; analizowania wymogów raportowania i tworzenia Bilansu, rachunków zysków i strat; umiejętności: wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętności interpersonalne i nastawienie na klienta, ummiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku; Znajomość Basel II (Nowa Umowa Kapitałowa); bardzo dobra znajomość MS Office; wiedza w zakresie MATLAB (to środowisko programistyczne przeznaczone do rozwijania algorytmów, wizualizacji i analizy danych oraz prowadzenia obliczeń numerycznych), SPSS (oprogramowanie do statystycznej analizy danych); SQL (strukturalny język zapytań używany do tworzenia, modyfikowania baz danych oraz do umieszczania i pobierania danych z baz danych)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie