Praca ANALITYK DS. NALEŻNOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Windykacja nalezności, przygotowywanie raportów finansowych, codzienny kontakt z klientem obcojęzycznym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. NALEŻNOŚCI

Data zakończenia pracy: 01.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zdolności analityczne, komunikatywność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PROGRAMISTA - do 3 500 PLN

Programowanie centrów obróbczych,przygotowanie i nadzór na procesami obróbki skrawaniem,analiza wymagań projektowych,tworzenie architektury systemu,projektowanie systemy.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wrocław (dolnośląskie)

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH-KONSERWATOR - od 1 750 PLN

Prace konserwatorskie-naprawa maszyn
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Nowy Targ (małopolskie)

LISTONOSZ PIESZY - od 1 750 PLN

- profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych,- doręczanie przesyłek, przekazów pocztowy i telegramów, - prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów,- zbieranie i aktualizacja danych dotyczących rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firmy, - prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, - monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych, - kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A.Wymagania:- wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),znajomość standardów obsługi klienta, wysokiej orientacji na klienta, skuteczność w dążeniu do rezultatów,- komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność,- umiejętność organizacji pracy własnej, sprawność fizyczna,- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 900 PLN

prace betoniarsko zbrojeniowe
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Okonek (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

częste wyjazdy służbowe, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m. in. z Wietnamu, organizowanie sprzedaży towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - 997,4 PLN

pomoc w kontroli procesu produkcyjnegozbieranie informacji o dostarczonych surowcach
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

STAŻ/PO WER/ - POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PIONKI-KUCHARZ 50 + - od 2 000 PLN

Przygotowanie posiłków z lokalnu gastronomicznym.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Pionki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- MONTAŻYSTA- DOSTAWCA MEBLI - od 1 750 PLN

sprzedaż, montaż, dostawa mebligiełda pracy 03.12.2015 godz. 10.00. sala 25
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIURA RADY - 997,4 PLN

wg programu stażu - FP
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Darłowo (zachodniopomorskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - MAGAZYNIER (RPO) - do 1 750 PLN

- dbanie o teren zakładu pracy- prace magazynowe- przyjmowanie oraz wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Katowice (śląskie)

ZBROJARZ - do 4 200 PLN

Prace zbrojarskie. Prace w delegacji.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Kiełczów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie placówki
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Leszno (mazowieckie)

SPAWACZ - od 4 000 PLN

zespawanie zespołów pompowych przemysłowych oraz stacji wymienników
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych do systemów komputerowych. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

Czytanie rysunków technicznych, pobieranie pretów zbrojeniowych i drutu wg rodzaju, wielkości przekroju i długości, prostowanie, cięcie, gięcie prętów, łączenie drutem lub spawanie i mocowanie prętów, łączenie i mocowanie w przestrzeni: siatek, drabinek, blach węzłowych, strzemion, rur, haków, uchwytów, montowanie w konstrukcjach żelbetowych zbrojeń, montowanie zbrojeń o konstrukcji nośnej szkieletowej w belkach ściennych, montowanie i układanie zbrojeń w formach prefabrykatów takich jak: słupy, belki, płyty, biegi schodów. Praca na jedną zmianię na terenie Krakowa oraz całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Kraków (małopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

przygotowywanie rozliczeń płatniczych, przyjmowanie wpłat od klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Bytów (pomorskie)

DORADCA ROLNICZY - 997,4 PLN

wyliczanie
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK PRZEROBOWY - od 1 850 PLN

napełnianie i pakowanie kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Niegoszowice (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

wypiek, dekorowanie, przygotowywanie mas, wykańczanie gotowych produktów, przygotowywanie produktów do sprzedażyI zmiana, godz. pracy 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

Obsługa klienta, 1/2 etatu, Szubin
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie gminy Nowy Wiśnicz, czyszczenie chodników, rowów, przycinka krzewów i drzew, koszenie trawy, grabienie.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Nowy Wiśnicz (małopolskie)