Praca ANALITYK DO SPRAW PRODUKTU Malbork kontakt przez PUP

Stanowisko: ANALITYK DO SPRAW PRODUKTU

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Współtworzenie oraz bieżąca analiza oferty produktowej firmy, tworzenie modeli zatowarowania dla poszczególnych kanałów sprzedaży, inicjowanie ruchów towarowych pomiędzy kanałami sprzedaży oraz w ramach sieci sprzedaży detalicznej, opracowywanie oraz analiza raportów sprzedażowych i towarowych, obsługa procesu zakupów

Data publikacji: 2016-04-28

Lokalizacja: Malbork (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Współtworzenie oraz bieżąca analiza oferty produktowej firmy, tworzenie modeli zatowarowania dla poszczególnych kanałów sprzedaży, inicjowanie ruchów towarowych pomiędzy kanałami sprzedaży oraz w ramach sieci sprzedaży detalicznej, opracowywanie oraz analiza raportów sprzedażowych i towarowych, obsługa procesu zakupów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DO SPRAW PRODUKTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Malbork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: malborski

Zawód: analityk trendów rynkowych (cool hunter)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera, znajomość MS Office, Excel

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność wyciągania wniosków i przedstawienia rekomendacji na podstawie analiz, umiejętność pracy w zespole, otwartość na zmiany i chęć do nauki, zaangażowanie, pomysłowość i inicjatywa, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Armii Krajowej 70, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Karta referencyjna

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: malborski

Gmina pracodawcy: Malbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Malbork

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 70

Profil działalności pracodawcy: handel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk trendów rynkowych (cool hunter)