Praca AKOMPANIATOR BALETU Kraków "OPERA KRAOWSKA" W KRAKOWIE

Lubicz 48, 31-512 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Czytanie nut a vista oraz improwizacji, akompaniowanie do lekcji tańca klasycznego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AKOMPANIATOR BALETU

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe - muzyczne, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność czytania nut a vista oraz improwizacji, dyplom ukończenia szkoły wyższej - kierunkowej

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie