Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Łosice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łosice, powiat: łosicki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: prace zgodne ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łosice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łosicki

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Szkolenie "Agent ubezpieczeniowy"

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kultura osobista, sumeinność, łatwośc nawiązywania kontaktów

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Narutowicza 6, 08-200 Łosice, powiat: łosicki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: łosicki

Gmina pracodawcy: Łosice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łosice

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: ubezpieczenia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy