Praca AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW Warszawa kontakt przez PUP

Zobacz produkty związane z Nike

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wyszukiwanie najlepszych ofert pod względem jakości i ceny półskładników i odczynników chemicznych do produkcji perfum oraz kosmetyków z terenu Ukrainy oraz Rosji; budowanie i obsługa bazy dostawców; kontrola zobowiązań finansowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: agent do spraw zakupów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Data zakończenia pracy: 10.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe, co najmniej 2 lata na wnioskowanym stanowisku, znajomość języków ukraińskiego i rosyjskiego.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Drzymały 30, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pruszkowski

Gmina pracodawcy: Pruszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pruszków

Ulica pracodawcy: Drzymały

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent do spraw zakupów