Praca ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Zarządzanie systemami informatycznymi we wszystkich oddziałach firmy w Polsce, Rosji i na Ukrainie, utrzymanie sprawności sieci, zabezpieczenie sieci od strony IT.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Data zakończenia pracy: 23.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe informatyczne, wymagane min. 3 lata doświadczenia w zawodzie, umiejętność zarządzania systemami informatycznymi w firmie, utrzymania sprawności systemów, wdrażania nowych rozwiązań, zabezpieczania systemów, biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie