Praca ADMINISTRATOR SKLEPU INTERNETOWEGO Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ADMINISTRATOR SKLEPU INTERNETOWEGO

Wynagrodzenie: od 2 700 PLN

Zakres obowiązków: obsługa sklepu internetowego, pakowanie przesyłek, przygotowywanie pracy dla szwaczek, ewidencja stanów magazynowych kontakt z klientami

Data publikacji: 2016-04-13

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa sklepu internetowego, pakowanie przesyłek, przygotowywanie pracy dla szwaczek, ewidencja stanów magazynowych kontakt z klientami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SKLEPU INTERNETOWEGO

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dokładaność, komunikatywność, umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

REALIZATOR REKONSTRUKCJI DŹWIĘKU - od 1 850 PLN

praca realizatora
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 150 PLN

przygotowywanie posiłków kuchni azjatyckiej i wietnamskiej, organizacja pracy w kuchni i restauracji, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Piaseczno (mazowieckie)

KONWOJENT - od 1 850 PLN

rozładunek i załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Gniezno (wielkopolskie)

TELEMARKETER - od 12 PLN

Obsługa klientów, sprzedaż usług, sprzedaż produktów.
kontakt przez OHP - 2016-07-25 - Kraków (małopolskie)

RENOWATOR MEBLI ARTYSTYCZNYCH - 997,4 PLN

wykonywanie prac związanych z renowacją mebli antycznych - klejenie, szlifowanie, woskowanie itp.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Gorenice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Gniezno (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- wykonywanie prac biurowych w danym Wydziale;- kserowanie dokumentów;- pisanie pism na komputerze;- pomoc w pobieraniu i zdawaniu akt oraz dokumentów do archiwum.
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Oświęcim (małopolskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

obsługa klientów w biurze, przygotowanie ofert/wycen, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Kutno (łódzkie)

POZOSTALI OPERATORZY INNYCH MASZYN I URZĄDZEŃ PRZETWÓRCZYCH GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 000 PLN

Załadunek biomasy, kontrola wstępna procesu oczyszczania.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ METODĄ TIG HL-045 - do 2 080 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; certyfikat spawalniczy; spawanie konstrukcji stalowych; umowa zlecenie; miejsce pracy: cała Polska
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Gliwice (śląskie)

KUCHARZ - od 250 PLN

Zaopatrywanie lokalu w produkty żywnościowe. Odpowiedzialność za przygotowywanie dań kuchni Bengalskiej pod Nadzorem Bengalskiego szefa kuchni. Składanie zamówień na materiały u Bengalskich dostawców. Na obecną chwilę , biorąc pod uwagę zapotrzebowanie i możliwości firmy, potrzebuje pracownika jedynie na umowę zlecenie. Wraz ze wzrostem firmy bedzie możliwa w przyszłości zmiana na umowę o pracę.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Błonie (mazowieckie)

PRACWONIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

wykonywanie dociepleń budynków, elewacji
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Zagrodno (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów zoologicznych, dbanie o porządek w sklepie, marketing sklepu
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/KONSERWATOR - od 14 PLN

drobne remonty,prace konserwatorskie,prace związane a odnawianiem wnętrz,prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Nowy Targ (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, uprawnienia na samojezdne wózki podnośnikowe spalinowe i elektryczne; jedna zmiana; miejsce pracy: teren Polski; 1/2 etatu
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Gliwice (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK PRODUKCJI ZANĘT WĘDKARSKICH - 997,4 PLN

rozpakowywanie i pakowanie towarów, pomoc przy obsłudze klientów hurtowych
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 12 PLN

Kasjer / Kasjerka - oferta pracy tymczasowej.Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.
kontakt przez OHP - 2016-01-29 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Gniezno (wielkopolskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - 997,4 PLN

Staż w firmie MMK - INVEST.Program stażu do zapoznania w pokoju 35.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kielce (świętokrzyskie)

1919U ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Małęczyn (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

1477U - PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gzowice (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Bukówka (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Gorzycko Stare (wielkopolskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

w załączniku
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Śliwice (kujawsko-pomorskie)