Praca ADMINISTRATOR IT - SPRZEDAWCA Ząbkowice Śląskie Jakub Hawliczek LAKIERNICZY.PL

RÓŻANY 5, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa sprzedaży w sklepie internetowym i allegroprzygotowywanie i edycję zdjęć produktówopracowywanie grafik i bannerów oraz treści newsletterówspółudział w projektowaniu opisu produktów w ofercie sklepu internetowego rozwój oraz bieżąca administracja stron i sklepów internetowych serwisowanie i konserwacja sieci komputerowej oraz sprzętu komputerowegoobsługiwanie oprogramowania biurowego (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 9 00 - 17 00+ premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR IT - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Zawód: organizator obsługi sprzedaży internetowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.04.2016

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
*mile widziana- znajomość HTML/CSS, mile widziana-znajomość branży motoryzacyjnej, mile widziana-znajomość budowy sieci LAN*znajomość obsługi Ebay/Allegro, projektowania stron www, grafice, znajomość programów, CorelDraw graphics suite X5, Adobe Photoshop CS5, pakiet office, znajomości sprzętu komputerowego,

Nazwa pracodawcy: Jakub Hawliczek LAKIERNICZY.PL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Ulica pracodawcy: RÓŻANY

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: organizator obsługi sprzedaży internetowej