Praca 958U - PRACOWNIK PRODUKCJI-MONTER PODZESPOŁÓW HYDRANTOWYCH Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
958U - PRACOWNIK PRODUKCJI-MONTER PODZESPOŁÓW HYDRANTOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód:
pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

malowanie elementów drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Przesiadłów (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POWYŻEJ 3,5 TON - od 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego powyżej 3,5 ton
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Mściwojów (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości restauracji, przyjmowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

397U PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Radom (mazowieckie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Pokojowa
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Blachownia (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie: średnie; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie prawidłowych relacji ze stałymi kontrahentami; jedna zmiana; miejsce pracy; Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA (S,30+) - 997,4 PLN

Sprzedawanie towarów, wystawianie faktur, przyjmowanie towarów, obsługa kasy fiskalnej i terminali kart płatniczych, dbanie o estetykę punktu sprzedaży, utrzymywanie porządku w miejscu pracy, przestrzeganie zasad BHP
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Zakliczyn (małopolskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 300 PLN

Pomoc w przygotowywaniu tradycyjnych potraw kuchni arabskiej, indyjskiej, i bengalskiej według tradycyjnych receptur. Układanie menu, składanie zamówień za granicę. Dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 1 750 PLN

Serwisowanie maszyn, przygotowanie maszyn do prac konserwacyjnych i czyszczenie maszyn poprzez piaskowanie, konserwacja lakiernicza - usługi wykonywane w firmach obsługiwanych przez pracodwcę - wg. zleceń. Prace są wykonywane w firmach z terenów woj: śląskiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

PRACE OGÓLNOBUDOWLANE;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ZAWODOWE, FACHOWOŚĆ, SOLIDNOŚC, SPOKÓJ, 5 LAT DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU, JEDNA ZMIANA 08.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENTKA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 775 PLN

•zapewnienie przepływu oraz zarządzanie dokumentacją księgową; •wystawianie i kontrola faktur, wyjaśnianie rozbieżności z kontrahentami;•monitorowanie należności i zobowiązań firmy;•przygotowywanie umów;•wsparcie księgowych;•sporządzenie zestawień i raportów zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu;•przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia korespondencji z kontrahentami, urzędami etc. w zakresie uzgadniania rozrachunków i innych czynności księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Przewóz towarów- obsługa placy.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kraków (małopolskie)

WYDAWCA FARMACETYCZNY - 997,4 PLN

1. Rozmieszczanie preparatów farmacetycznych.2. Realizacja zamówień.3. Kontrola serii i dat ważność prepartów farmaceutycznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Łęczyca (łódzkie)

MŁODSZY KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 3 200 PLN

Rozwiązywanie problemów sieciowych w odniesieniu do szerokiego zakresu technologii. Budowanie i podtrzymywanie relacji z różnymi kategoriami klientów. Dokonywanie przeglądu wymogów sieciowych oraz proponowanie rozwiązań w celu spełnienia potrzeb biznesowych. Konsultowanie się z innymi w celu rozwiązania problemów i określenia najdogodniejszego planu obsługi klientów.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawanie zbrojeń i innych elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Radoszyce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK LABORATORIUM - od 2 000 PLN

Kontrola ostrzy przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Niwnica (opolskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Opole (opolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Jodłownik (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

codzienne bieżące utrzymanie czystości , koszenie zieleni i wycinka zakrzaczenia przy pasach drogowych, pielęgnacja zieleni na terenie miasta i gminy, utrzymanie porządku w budynku ratusza
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

372S - OCZYSZCZACZ ODLEWÓW - ZALEWACZ FORM - od 13,5 PLN

oczyszczanie odlewów, zalewanie form kadzią z ciekłym metalem
SPECODLEW PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNE ODLEWNICTWA - 2016-06-17 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

ugługi dekarskie, naprawa dachów, malowanie itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Dylewo (warmińsko-mazurskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Targoszyn (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

prace transportowe na magazynie-składowanie towaru, wystawianie dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

podlewanie roślin, pielenie roślin, sadzenie i pielęgnacja roślin ozdobnych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Barlewice (pomorskie)

ZASILAJĄCY - od 11 PLN

Dostarczanie surowca do maszyn, przygotowywanie palet z wyrobami gotowymi do odbioru przez magazyn. Praca w godz. 6.00-18.00, kolejny dzień 18.00-6.00 i kolejne dwa dni wolne. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy na własny koszt.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA DS. BLACHARSKICH - 997,4 PLN

Kontakt z klientem podczas procesu likwidacji szkody. Przygotowywanie dokumentacji, wykonywanie oględzin oraz wycen. Obsluga klienta w zakresie umówienia na serwis, przyjęcia klienta na serwis. Obsługa platform szkodowych. Otwieranie i zamykanie zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Sopot (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Obsługa klienta, zawieranie umów, raportowanie sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ostrzeszów (wielkopolskie)